Pierwsze święta Joanny Opozdy z synem. "Mały rośnie jak na drożdżach"

Autor:
Adam
Barabasz
Joanna Opozda

Joanna Opozda podzieliła się ze swoimi obserwatorami najnowszym zdjęciem Vincenta. Choć aktorka ma za sobą wyjątkowo trudny czas, to nie zapomniała o świątecznych życzeniach dla swoich fanów. W komentarzach zawrzało od wyrazów zachwytu.

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Perturbacje w życiu osobistym sprawiły, że aktorka nie znika z czołówek portali plotkarskich. Joanna skorzystała ze świątecznej przerwy, by w końcu móc nacieszyć się macierzyństwem w spokoju.

Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie małego Vincenta Królikowskiego. Gwiazda, tradycyjnie już, zasłoniła dziecku fragment twarzy. Można jednak dostrzec fragment ust, których piękny kształt chłopiec zapewne odziedziczył po mamie. Uwadze internautów nie umknął również fakt, że pierworodny syn Antoniego Królikowskiego, znacznie urósł od czasu ostatniej domowej sesji zdjęciowej. W raz z niemowlakiem fotografii zapozował wyraźnie zadowolony szpic aktorki.

Co wpływa na rozwój dziecka?

Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha?
Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

"Mały rośnie jak na drożdżach", "Jakie słodziaki", "Cudowny duet" - pisali zachwyceni fani gwiazdy.

Syn Joanny Opozdy

Joanna Opozda urodziła syna w lutym. W wywiadach podkreślała, że wyjątkowo ciężko zniosła ciążę.

Wkrótce po tym, jak młoda mama pochwaliła się przyjściem na świat swojego pierwszego dziecka, media obiegła wiadomość o rozstaniu aktorskiej pary. Joanna Opozda i Antoni Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak" latem 2021 roku. Niedługo po narodzinach mały Vincent trafił do szpitala. O jego stanie zdrowia poinformowała media za pośrednictwem Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jarosław Antoniuk / MWMEDIA

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości