Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Nowa uczestniczka namiesza w programie? Olivii puszczą emocje

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Kto podoba się Marice?
"Hotel Paradise 5". Kto podoba się Marice?
wideo 2/4

W "Hotelu Paradise" ciągle zmienia się skład. Niedawno do programu powróciła Marika wraz z nowym uczestnikiem Grzegorzem. Teraz Kuba wybierze się na randkę z Laurą - kolejną nową singielką. Pozostali mieszkańcy hotelu obawiają się o swoją pozycję w grze. Nawet najsilniejsze pary mogą poczuć się zagrożone.

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 33. odcinku?

Jay, Kuba i Grzesiek zmierzyli się w sportowej konkurencji. Ich zadaniem było jak najdłużej utrzymać na huśtawkach swoje partnerki. Z wyzwaniem najgorzej poradził sobie Kuba, który jako pierwszy opuścił liny. W konsekwencji musiał pójść na rankę z nową uczestniczką Laurą, a jego dotychczasowa dziewczyna Dominika jest zagrożona.

Wydaje się, że Laura ma konkretny plan na swój udział w programie. Na spotkaniu sam na sam z Kubą zacznie wypytywać, które pary są najsilniejsze, a które najsłabsze. Wybadanie gruntu pomoże jej podjąć decyzję, z kim chciałaby stworzyć relację. Czy Kuba przypadnie jej do gustu i będzie chciała go odbić Dominice?

Wieczorna impreza będzie doskonałą okazją do integracji. Laura zostanie szampańsko przywitana przez mieszkańców hotelu i złapie świetny kontakt z jedną z dziewcząt. Co ciekawe - to nie spodoba się pozostałym uczestniczkom. Wiktoria obawia się o swoją relację z Sevagiem. Kto może stanowić dla niej zagrożenie?

Z kolei Olivia pod wpływem emocji wywoła burzliwą kłótnię z Kubą. Jak chłopak zareaguje na jej zarzuty? Kto będzie miał rację w tym sporze? Tego dowiemy się w najnowszym odcinku "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise 5". Laura Tarkota - nowa uczestniczka

Laura Tarkota ma 23 lata i pochodzi z Rybnika. Pracuje jako agentka ubezpieczeniowa i jest studentką dziennikarstwa. Mówi o sobie "dziewczyna z małego, śląskiego miasta”. Kocha festiwale muzyczne i rockową muzykę. Czyta książki i uwielbia góry, które są jej największą miłością. Zdobywa nałogowo szczyty Tatr i ma na koncie wszystkie najwyższe góry. Przez wiele lat tańczyła hip-hop.

Spontaniczna i przebojowa Laura czasem bywa też niepewna siebie. Jest uczuciowa i wrażliwa. Była w 4-letnim związku, który zakończył się zdradą i wieloma przepłakanymi nocami. Uważa, że to doświadczenie ukształtowało ją jako silną kobietę. Jest singielką od roku. Jakiego mężczyzny szuka w "Hotelu Paradise"? Bardzo chciałaby znaleźć swoją bratnią duszę. Jej ideał to wysoki, atletyczny blondyn. Jej partner musi być wyrozumiały, troskliwy i wspierający.

"Hotel Paradise 5". Laura Źródło: mat. prasowe

Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

"Hotel Paradise 5". Czy Dominika ufa Kubie?
"Hotel Paradise 5". Czy Dominika ufa Kubie? Kuba i Dominka są w parze, ale ich relacja jest zagrożona. Czy mogą sobie wzajemnie ufać?

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości