Gwiazdy

Viki Gabor na zdjęciu ze starszą siostrą. Czy Melisa jest do niej podobna?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Viki Gabor

Viki Gabor wybrała się na urlop do Wielkiej Brytanii. Wolny czas spędza tam ze starszą o cztery lata siostrą - Melisą. Młoda wokalistka pokazała w sieci zdjęcie ze wspólnych zakupów, a internauci od razu zwrócili uwagę na duże podobieństwo nastolatek.

Viki Gabor pokazała starszą siostrę

Viki Gabor niebawem skończy 15 lat. Młoda piosenkarka jest bardzo zżyta ze swoją rodziną, a za najlepszą przyjaciółkę uważa starszą o cztery lata siostrę Melisę. To właśnie z nią spędza zaplanowany wcześniej urlop w Wielkiej Brytanii, o którym kilka dni wcześniej pisała na Instagramie.

- Jak tam wasze wakacje? Ja uwielbiam lipiec, bo zazwyczaj mam wtedy urlop. Za chwilę ruszam do Londynu. Wybieram się tam m.in. na koncert mojej idolki! Kto zgadnie o kogo chodzi? - informowała w mediach społecznościowych.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Koncert zagranicznej gwiazdy to niejedyna atrakcja, na którą pozwoliły sobie nastolatki. Siostry wybrały się również razem na zakupy do galerii handlowej i chętnie pozowały do zdjęć oraz filmików, które następnie zostały udostępnione w sieci. Fani Viki nie mogli wyjść z podziwu, że dziewczyny są tak do siebie podobne.

- Jak bliźniaczki, wow.

- Ale podobna! Viki i Mela - najlepsze siostry, najlepszy team - czytamy w komentarzach internautów.

Viki Gabor opowiada o rodzinie

Viki Gabor rozpoczęła karierę w mediach w bardzo młodym wieku, a to wszystko za sprawą utalentowanej rodziny, która jest dla niej ogromnym wsparciem. To właśnie mama oraz tata byli dla nastolatki pierwszymi guru muzycznymi.

- Mam romskie korzenie, a moja mama do dziś śpiewa i tańczy w romskim zespole Kale Jakha (Czarne Oczy). To ona nauczyła mnie stawiania dźwięków, frazowania, emisji i interpretacji. To ją podziwiałam na scenie - zaznaczyła kiedyś w wywiadzie dla "Tygodnika Solidarność".

Melisa Gabor również odziedziczyła zdolności artystyczne po kochających muzykę rodzicach. 19-latka komponuje własne utwory i kibicuje młodszej siostrze w rozwoju zawodowym.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości