Gwiazdy

Siostrzano-braterska miłość. "Kiedy słyszę, że ktoś nie ma kontaktu z siostrą, bardzo mu współczuję"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Każdy kto ma rodzeństwo wie, że zbudowanie bliskich relacji z bratem czy siostrą nie zawsze jest proste. Czasem odmienne charaktery lub zbyt duża różnica wieku sprawiają, że znalezienie wspólnego języka nie jest możliwe. Jakie relacje z siostrą ma projektant Dawid Woliński? Jak z bratem dogaduje się model Rafał Jonkisz?

Dawid Woliński o relacji z siostrą

Relacje między rodzeństwem mogą być bardzo różne. Zdarza się, że bracia lub siostry tylko się kłócą i nie potrafią wytrzymać w swoim towarzystwie. Na szczęście nie jest to reguła. Bardzo dobry kontakt z siostrą ma Dawid Woliński, projektant.

- Mamy wiele podobnych cech czy zachowań, ale nasze pasje poszły zupełnie w dwie różne strony. Karolina jest sześciokrotną mistrzynią w surfingu - mówił projektant w Dzień Dobry TVN.

Dawid Woliński dodał, że nie ma dnia, aby nie rozmawiał z siostrą i czegoś z nią nie konsultował lub po prostu plotkował. - Kiedy słyszę, że ktoś nie ma kontaktu z siostrą lub dawno z nią nie rozmawiał, to dla mnie taka sytuacja jest niezrozumiała. Bardzo mu współczuję - dodał. - Dużo się od niego uczę, jest moim kochanym braciszkiem, ale i wzorem - mówiła Karolina Wolińska, siostra Dawida.

Jakie relacje z bratem ma Rafał Jonkisz?

W równie dobrej i bliskiej relacji jest Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem. Mimo że dzielą ich tylko dwa lata różnicy i praktycznie wspólnie dorastali, to tak naprawdę połączyła ich miłość do sportu, a konkretnie do akrobatyki. - Wspieramy się, często proszę go radę - mówił Krzysztof. - Bardzo cieszy mnie to, jak się rozwija, że jest coraz bardziej śmiały w tym, co robi. To daje mi wielką siłę - dodał Rafał.

Warto dodać, że bracia mają jeszcze dwie siostry, z którymi także udało im się zbudować bliskie relacje. - Jesteśmy w podobnym wieku, wiele rzeczy robiliśmy razem. Wspólnie chodziliśmy na imprezy - mówił Krzysztof. - Mimo że mamy ze sobą wiele wspólnego i bardzo dużo nas łączy, to tak naprawdę każde z nas jest zupełnie inne - dodał Rafał.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz Player.pl.

Zobacz także:

Michał Koterski jest tatą "fajnym, ale nieidealnym". Przyznał się do powszechnego wśród rodziców błędu

Piotr Rubik wspomina udział w "Power Couple". "To były niezwykle trudne 3 tygodnie"

Agata Młynarska opuszcza słoneczną Hiszpanię. "Płaczę, bo to był niezwykły czas"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości