Dzień komediowy na Top of the top Sopot Festival. Wystąpią m.in. Pakosińska, Kryszak, Motyka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Comedy Fest już 19 sierpnia na Top of the Top Sopot Festival
Comedy Fest już 19 sierpnia na Top of the Top Sopot Festival
"Po męsku" Maciej Stuhr
"Po męsku" Maciej Stuhr
Tomasz Kuczyński w Po męsku
Tomasz Kuczyński w Po męsku
PO MĘSKU. Tomasz Karolak
PO MĘSKU. Tomasz Karolak
PO MĘSKU. Ryszard Cebula
PO MĘSKU. Ryszard Cebula
PO MĘSKU. Adrian Kostera
PO MĘSKU. Adrian Kostera
PO MĘSKU. Paweł Nowak, część 1
PO MĘSKU. Paweł Nowak, część 1
PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
Po męsku. Krzysztof Miruć
Po męsku. Krzysztof Miruć
PO MESKU. Akop Szostak
PO MESKU. Akop Szostak
PO MĘSKU. Robert Motyka
PO MĘSKU. Robert Motyka
W czwartym dniu Top of the Top Sopot Festival wystąpią na scenie artyści związani z kabaretem. Na scenie Opery Leśnej zobaczymy m.in. Katarzynę Pakosińską, Jerzego Kryszaka oraz Roberta Motykę. W programie Dzień Dobry Wakacje dali próbkę swoich możliwości i opowiedzieli o wakacjach nad morzem.

Dzień komediowy na Top of the Top Sopot Festival

Na scenie Opery Leśnej w trakcie Top of the Top Sopot Festival wystąpią m.in. Katarzyna Pakosińska, Jerzy Kryszak czy Robert Motyka, którzy gościli w Dzień Dobry Wakacje, a także osoby znane ze Szkła Kontaktowego, które nadawane jest na antenie TVN24. W studiu artyści kabaretowi postanowili, w ramach zapowiedzi tego, co wydarzy się 19 sierpnia, opowiedzieć anegdoty z polskiej plaży.

- Jestem najlepszym tłumaczem tego, co dzieje się na polskiej plaży, ponieważ woda to nie jest mój żywioł - zaczęła Katarzyna Pakosińska.

- To jest tak, że jeżeli mówimy o plaży, to tak: mnie tam nie było od 45 lat. Byłem dwa razy, bo nienawidzę jednej rzeczy. Mianowicie zawsze wszędzie jest piasek, nawet jak przyjdziesz po dwóch dobach, wszędzie jest piasek. Nie możesz tego wytrzepać. I zimna woda (...) w Bałtyku - dodała Jerzy Kryszak.

Robert Motyka natomiast odniósł się do popularnego tematu rozstawiania parawanów na plaży: "One są tylko po to żeby chronić nas przed jakąś wietrzną pogodą. Generalnie mówi się, że to już takie passe. No można mieć, ale nieszczególnie wypada".

Comedy Fest na Top of the Top Sopot Festival

Czwarty dzień Top of the Top Sopot Festival zatytułowany jest Comedy Fest. Pierwsza część CONTACT GLASS ANNIVERSARY to występy artystów ze Szkła Kontaktowego. W trakcie drugiej na scenie pojawią się komicy, którzy mieli istotny wpływ na polską scenę komediową.

W drugiej części koncertu obok Katarzyny Pakosińskiej, Jerzego Kryszaka i Roberta Motyki wystąpią m.in.: Tomasz Sianecki, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Henryk Sawka, Tomasz Jachimek i Szymon Jachimek, Michał Kempa, Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Kwiatkowska, Tomek Kołecki, Wojtek Fiedorczuk, Grupa MoCarta

Artyści odpowiedzą na pytanie - z czego śmialiśmy się przez ostatnie 25 lat? To znaczy, że zostanie zaprezentowany ranking największych absurdów ćwierćwiecza. Będziemy także świadkami przyznania nagród tym najistotniejszym wydarzeniom.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości