Gwiazdy

Szokująca metamorfoza Edyty Bartosiewicz. Piosenkarka przypomina Lady Gagę

Gwiazdy

Aktualizacja:

Mimo panującej pandemii, Edyta Bartosiewicz nie zwalnia tempa. Piosenkarka w maju wydała płytę "Ten moment", a teraz przygotowuje się do jej premiery w wersji winylowej. Równocześnie wydaje się, że szykuje nowy projekt. Fani wnioskują tak po opublikowanym przez nią zdjęciu, na którym szokuje swoim wyglądem. Przypomina Lady Gagę!

Metamorfozy Edyty Bartosiewicz

Od początku jej kariery można zauważyć, że Edyta Bartosiewicz kocha metamorfozy. Zaczynała jako brunetka z grzywką, potem zmieniała namiętnie kolor włosów (miała blond, a nawet niebieskie czy żółte) i eksperymentowała z brwiami (wydepilowała je w dwie równoległe do siebie linie).

Gdy kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych pokazała fotografię w ciemnej fryzurze, fani byli zachwyceni. Teraz okazuje się, że takiemu odcieniowi włosów nie była długo wierna.

Edyta Bartosiewicz jak Lady Gaga

Wokalistka opublikowała na Instagramie ujęcie z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Leży na nim na trawie ubrana w dopasowaną bordową stylizację i botki na obcasie. Główną uwagę zwraca jednak jej uczesanie. Edyta pozuje bowiem w upiętej fryzurze w kolorze blond z długą grzywką zaczesaną na jeden bok. Fotografię podpisała:

Żyj własnym życiem i daj żyć innym

Zachwyceni fani momentalnie zasypali ją komentarzami. Piszą m.in.

Piękna fotka i święta dewiza

czy

Świetna stylówka

Zobaczcie, jakie artystyczne jest to zdjęcie. To wyrafinowany fotograf musiał robić. To jest pewna kompozycja kolorystyczna i głębia kadru, zobaczcie. To nie jest taki przypadek

Mateusz Hładki z kolei dodał:

Być może tym zdjęciem Edyta Bartosiewicz uchyla nam rąbka tajemnicy. Może to plan teledysku, a może plan jakiejś sesji zdjęciowej?

Edyta Bartosiewicz: Byłam kobietą-demolką. Wróciłam z inną jakością:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości