Edyta Bartosiewicz

  Edyta Bartosiewicz

  Edyta Bartosiewicz od blisko trzech lat prowadzi oficjalne konto na Instagramie, gdzie można ją zobaczyć w prywatnym wydaniu. Profil piosenkarki obserwuje ponad 26 tysięcy fanów, którzy chętnie komentują jej posty. Ostatnio artystka pochwaliła się w sieci swoją metamorfozą - zmieniła kolor włosów. Nowy wizerunek przypadł do gustu jej obserwatorom, którzy chętnie komentowali nowe zdjęcie.

  Mimo panującej pandemii, Edyta Bartosiewicz nie zwalnia tempa. Piosenkarka w maju wydała płytę "Ten moment", a teraz przygotowuje się do jej premiery w wersji winylowej. Równocześnie wydaje się, że szykuje nowy projekt. Fani wnioskują tak po opublikowanym przez nią zdjęciu, na którym szokuje swoim wyglądem. Przypomina Lady Gagę!

  9 lutego miały premierę dwie płyty Edyty Bartosiewicz. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dźwięk zapisany jest analogowo, na płytach winylowych. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o najnowszej trasie koncertowej, o różnicy miedzy płytami winylowymi a płytami kompaktowymi oraz o tym, jak otwiera się na zupełnie nowe doświadczenia.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: czekoladki z alkoholem - czy dzieci mogą je jeść? Na naszej scenie: Stardust Memories w utworze "Forget The Future". W programie także: jak się żyje pokoleniu Y? Jakim zagrożeniem są pasożyty w ludzkim ciele? Czym jest webrooming? A także: Edyta Bartosiewicz wydaje winyle, a Kinga Burzyńska na planie filmu "Nie rób scen". Zapraszamy jutro od 8:00.

  Jesienna trasa Edyty Bartosiewicz "Love & more..." dobiega końca. Piosenkarka zaprosiła Dzień Dobry TVN za kulisy koncertu, który odbył się w Poznaniu. Jak wspomina koncerty z początku swojej muzycznej kariery? Czy coś się zmieniło po latach? Jak się współpracuje z Edytą Bartosiewicz?

  Edyta Bartosiewicz wróciła na scenę rok temu. Wkrótce, na rynku, pojawi się reedycja jej debiutanckiej płyty "Love", do której dołączony będzie krążek z niepublikowanymi wcześniej utworami. Czy poprzez wydanie takiego albumu chce podsumować pewien etap i zacząć kolejny? Jak odnajduje się w nowych realiach sceny muzycznej i jaką jest matką?

  Edyta Bartosiewicz w świetniej formie! Jakie plany koncertowe ma artystka? Gdzie można ją zobaczyć? Co połączy ją z Claptonem? Kiedy odbędzie się trasa koncertowa Edyty? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska zapytała samą wokalistkę, która po latach nieobecności na scenie powróciła w wielkim stylu.

  Dnia 25 marca tego roku na rynku muzycznym pojawił się siódmy album zespołu Łzy zatytułowany Zbieg okoliczności. Na nowej płycie grupa znów brzmi jak za starych, dobrych czasów. Album promowała piosenka Ogród naszych dni, którą zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN. Jak Wam się podoba?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN, podczas 20. edycji rozdania Fryderyków, spotkała: Edytę Bartosiewicz, Dawida Podsiadło, Reni Jusis i Mieczysława Szcześniaka, jak wspominają poprzednie edycje Fryderyków?

  W trakcie rozważań na temat brudnych sportów Marcin Prokop wyznał w Dzień Dobry TVN, że miał taki oto sen: był saneczkarzem, a jego sanie ciągnęło 16... Oj, Marcinie! Ty to masz wyobraźnię! :)

  Edyta Bartosiewicz: "Dzisiaj liczy się prędkość, efekt, a u mnie to się wszystko dzieje małymi krokami i tak właściwie niezauważalnie". Artystka rozpoczyna właśnie trasę koncertową podczas, której poza znanymi i lubianymi utworami można będzie też usłyszeć nowy utwór "Nie zabijaj miłości" czy to znaczy, że wkrótce możemy się spodziewać nowej płyty?

  Na ekrany wchodzi właśnie druga część Hobbita, w której pojawia się nowa postać - Bard Łucznik grany przez Luke'a Evansa. Czy rzeczywiście informację o tym iż zagra w filmie dostał 18 miesięcy po castingu? Zobaczcie co jeszcze, przystojny aktor, zdradził Annie Wendzikowskiej.

  Prosto z planu filmowego, z Hollywood - Izabela Miko. Edyta Bartosiewicz o powrocie na scenie. Marcin Prokop konta wigilijna kuchnia. Jak nie przytyć w święta? Oraz Sound'n'Grace świątecznie. Zapraszamy od 8:00!

  Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, które przybyły do Pałacu Prezydenckiego, o to jak będą spędzać Święta Bożego Narodzenia. Jakie plany na święta ma Natalia Kukulska, Halina Mlynkova, Edyta Bartosiewicz i Artur Żmijewski? Jak wyglądają święta w Pałacu Prezydenckim - o tym Pierwsza Dama Anna Komorowska.

  12 lat kazała nam czekać na swoja płytę. Kobieta o wyjątkowym talencie, rozpoznawalnym głosie i nietuzinkowej osobowości. Edyta Bartosiewicz, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała o powrocie do pracy, o "niewidzialności" swojej choroby oraz o obawach, które niósł powrót do świata show biznesu. Już zupełnie innego niż 12 lat temu.

  Lada dzień ukaże się nowy album Edyty Bartosiewicz. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się porozmawiać z Edytą. Czy artystka ma tremę przed premierą?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Agnieszką Szulim, której program jest na językach całej Polski. Co przygotowała dla Was w wieczornym programie?

  Artystka od 9 lat nie pojawiała się na scenie muzycznej. Spekulacjom nie było końca. Media snuły przypuszczenia i puszczały wodze fantazji. My postanowiliśmy uciąć łeb hydrze. W studiu Dzień Dobry TVN Edyta Bartosiewicz opowiedziała o tym, dlaczego nie mogła wyśpiewać emocji, o presji, jaka jest wywierana na artystach oraz o przyjaźni z Moniką Kuszyńską. Czy, jak obiecała wokalistka, jej płyta ujrzy światło dzienne już w lutym przyszłego roku?

  Po 10 latach walki o głos Edyta Bartosiewicz wróciła na scenę, by znów porywać fanów swoimi utworami. Zobaczcie, czy czuje tremę przed koncertami i kiedy wyda płytę, którą zaczęła nagrywać w 2002? Wybierzecie się na jej koncert?