Gwiazdy

"Wszyscy myślą, że jest bardzo ciężko". Macierzyństwo z perspektywy Sylwii Przybysz

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Rodzinne życie Sylwii Przybysz i Jaśka Dąbrowskiego
Rodzinne życie Sylwii Przybysz i Jaśka Dąbrowskiego Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Sylwia Przybysz doskonale odnalazła się w roli mamy. 24-latka ma dwie córki, ale opieka nad dziećmi nie przeszkadza jej w robieniu kariery w Internecie i nagrywaniu nowych piosenek. Jak udaje się jej godzić domowe obowiązki z pracą? O tym opowiedziała w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską dla Dzień Dobry TVN.

Sylwia Przybysz - kariera

Sylwia Przybysz jest gwiazdą młodego pokolenia. Idolka nastolatków od wielu lat nagrywa filmy na YouTubie, gdzie ma ponad 600 tys. subskrybentów. Z kolei na Instagramie obserwują ją prawie 2 miliony użytkowników. Influencerka tworzy treści związane z lifestylem i modą, nagrywa również piosenki i spełnia się jako wokalistka. Od kiedy została mamą, publikuje w sieci więcej filmów o tematyce parentingowej.

W lipcu tego roku Sylwia i jej ukochany, youtuber Jan Dąbrowski, wzięli ślub. Są szczęśliwymi rodzicami dwóch dziewczynek, 2,5-letniej Poli oraz 1,5-rocznej Neli. Sylwia miała 22 lata, gdy urodziła swoją pierwszą pociechę. Często w wywiadach jest pytana, czy nie żałuje decyzji o wczesnym macierzyństwie. Zawsze jednak zaprzecza i dodaje, że marzyła o założeniu rodziny.

Sylwia Przybysz o macierzyństwie

24-letnia gwiazda z powodzeniem łączy karierę i opiekę nad córkami. Jak to robi? Okazuje się, że wiek dzieci odgrywa największą rolę.

- Powiem szczerze, że my stwierdziliśmy, że mamy za dużo wolnego czasu. Ja jestem w szoku, bo wszyscy myślą, że jest bardzo ciężko. W weekendy jesteśmy sami z dziećmi, nie ma żłobka, nie ma opiekunki. Mówię do Jaśka, że mamy tyle czasu, bo one się tak fajnie ze sobą bawią, tak się sobą zajmują. Są już duże, więc my nudzimy się trochę - wyznała Sylwia Przybysz. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.  Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości