Wersow i Friz są zaręczeni. Influencerka pochwaliła się imponującym pierścionkiem

Weronika Wersow Sowa
TVN/x-news
Weronika Sowa i Karol Wiśniewski ogłosili w mediach społecznościowych swoje zaręczyny. Młodzi influencerzy, którzy zdobyli popularność dzięki aktywnej działalności w serwisie Youtube, wybrali się na wakacje do Grecji. Właśnie tam lider Ekipy Friza oświadczył się swojej wybrance. Szczęśliwa 24-latka z dumą zaprezentowała pierścionek w sieci.

Wersow i Friz - para uwielbiana przez internautów

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski to jedna z najpopularniejszych par polskiego Internetu. 25-letni influencer, który stoi na czele sławnej Ekipy Friza, zasłynął nie tylko z prowadzenia popularnego kanału w serwisie Youtube. Może też pochwalić się takimi sukcesami, takimi jak jak własna marka odzieżowa czy debiut na giełdzie.

Para wybrała się niedawno na urlop do Grecji, aby świętować trzecią rocznicę swojego związku. Okazuje się, że wakacyjny wyjazd przyniósł Weronice znacznie więcej niespodzianek.

Wersow i Friz są zaręczeni

Ulubieńcy internautów zaręczyli się w malowniczej scenerii greckiej wyspy Santorini. Na instagramowym koncie Weroniki Sowy pojawiło się zdjęcie, na którym w wymownym geście wyciąga dłoń w kierunku obiektywu aparatu. Na jej palcu wyraźnie odznacza się połyskujący w świetle zachodzącego słońca pierścionek. Widniejący pod fotografią opis nie pozostawił fanom pary żadnych wątpliwości.

Z Narzeczonym

- napisała pod zdjęciem Weronika "Wersow" Sowa.

Internauci natychmiast zareagowali na jej wyznanie, życząc zakochanym szczęścia. Nie zabrakło też miłych słów ze strony gwiazd polskiego show-biznesu.

"Gratulacje" - napisała Roksana Węgiel. W jej ślady poszły Sylwia Przybysz, Maffashion, Żaklina z "Top Model" oraz inne gwiazdy.

- Powiedziała TAK - pochwalił się szczęśliwy Friz.

Zobacz wideo: Fenomen Friza. „To jest nowy świat, który rządzi się innymi regułami”

x-news

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości