Gwiazdy

Sylwia Bomba o śmierci byłego partnera. Czy powiedziała córce, że jej tata nie żyje?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
Co Za Tydzień

Sylwia Bomba - gwiazda kultowego programu "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanego przez stację TTV - niedawno poinformowała o śmierci swojego byłego partnera, Jacka Ochmana. Para wspólnie wychowywała córkę. Jak celebrytka przekazała dziewczynce tę niezwykle smutną wiadomość?

Partner Sylwii Bomby nie żyje

Eks-partner Sylwii Bomby - Jacek Ochman - był działaczem PZPN oraz byłym prezesem klubu piłkarskiego Znicz Pruszków. W minionym tygodniu celebrytka poinformowała, że mężczyzna, z którym wspólnie wychowywała 3-letnią córkę Antoninę nie żyje. Ciało Ochmana znaleziono u niego w mieszkaniu. Najprawdopodobniej do jego śmierci doprowadziło uzależnienie od alkoholu.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Po śmierci byłego partnera - ze względu na dobro swoje i córki - Sylwia Bomba zdecydowała się wycofać z mediów społecznościowych. Jednak, we wtorek, 2 sierpnia, postanowiła odezwać się do swoich fanów i podziękować im za okazane w tym niełatwym dla niej czasie wsparcie.

- Kochani, mamy się dobrze, chwila oddechu była nam potrzebna, zwłaszcza Antosi. Liczba wiadomości ze słowami wsparcia, jakie od Was otrzymałyśmy, była dla mnie czymś absolutnie niesamowitym. Żadne słowa podziękowania nie wyrażą mojej wdzięczności dla Was - czytamy na profilu Bomby na Instagramie.

Czy Sylwia Bomba poinformowała córkę o śmierci ojca?

W swoim wpisie celebrytka poruszyła także kwestię przekazania córce wiadomości o śmierci ojca. Sylwia Bomba przyznała, że nie będzie informowała na razie swojego dziecka o tym, co się stało. Dodała też, że podęła taką decyzję po konsultacji z psychologiem. O wstrzymaniu się z informowaniem córki zdecydował także fakt, że ojciec w ostatnim czasie nie był obecny w jej życiu.

- Moment, w którym będę musiała ją o tym poinformować, będzie dla mnie bardzo trudny. Kto mnie obserwuje, ten wie, że Antosia jest całym moim światem i to ona daje mi energię i siłę do walki o nasze szczęście. Trzymajcie za nas kciuki - poprosiła na InstaStories Bomba.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości