Gwiazdy

Kamil o Idze: "Jest wartościową osobą". Fani podejrzewają, że uczestników ŚOPW połączyło uczucie

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Uczestnicy "ŚOPW"

W mediach pojawia się coraz więcej plotek, że uczestnik 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Kamil Borkowski i uczestniczka 5. sezonu Iga Śmiechowicz, mają się ku sobie. 27-latek postanowił skomentować całą sytuację na swoim Instastory. Co łączy go z Igą?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Relacja Igi i Kamila

Kamil był uczestnikiem 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niestety jego małżeństwo z partnerką wybraną przez ekspertów nie przetrwało próby czasu. 27-latek sam zdecydował o tym, że relacja z Agnieszką powinna się zakończyć. Szczęścia w miłości nie miała do tej pory również uczestniczka 5. sezonu "ŚOPW" - Iga. Jej związek z Karolem również przeszedł do historii.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Czy po programie udało im się znaleźć swoją drugą połówkę? W mediach coraz częściej pojawiają się komentarze, że ta dwójka stworzyłaby idealną parę, a nawet, że już nią są. Wszystko zaczęło się, gdy do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie z wyjazdu do jednego z parków rozrywki. Dodatkowo atmosferę podgrzała relacja ze wspólnego biegu, na który stawili się w towarzystwie uczestników poprzednich edycji programu: Agnieszki Łyczakowskiej-Janik i Wojtka Janika oraz Asi Lazar i Jacka Wojciechowskiego. - "Iga go już poderwała. Jej typ!" - napisał pod zdjęciem umieszczonym na Instagramie jeden z fanów Kamila.

Co łączy Igę i Kamila ze "ŚOPW"?

Uczestnicy postanowili odpowiedzieć na podejrzenia swoich obserwatorów. Kamil szybko odniósł się do pojawiających się plotek, by ostudzić entuzjazm internautów.

- Jeden wyjazd w gronie znajomych i media szaleją, łącząc nas w pary (...) Jesteśmy z Igą znajomymi, mamy kontakt, ale taki sam mam ja, jak i Iga z wieloma innymi osobami - powiedział na swoim Instastory. Uczestnik podkreślił też, że nie potrzebują "być uszczęśliwiani poprzez łączenie w pary przez internautów".

27-latek zwrócił się również do osób krytykujących Igę w social mediach. Według niego jest ona wartościową osobą, a ludzie obrażający ją w sieci powinni się po prostu wstydzić swojego zachowania.

Iga również cieszy się ze znajomości jakie udało jej się nawiązać dzięki udziałowi w "ŚOPW". - Kocham tych ludzi (...) program przyniósł mi wiele złego, ale kurde, to co teraz mam miażdży to wszystko jednym ciosem - napisała w poście na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk 

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl/ Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości