Gwiazdy

Karolina Pisarek za kilka godzin zostanie żoną. Zdradziła, czy waha się powiedzieć "tak"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Sandra Hajduk
Wielki dzień Karoliny Pisarek! Ceremonia ślubna już za 6 godzin
Wielki dzień Karoliny Pisarek! Ceremonia ślubna już za 6 godzin Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Karolina Pisarek już za kilka chwil zmieni stan cywilny. Sandra Hajduk w towarzystwie kamer od kilku tygodni podglądała przygotowania do ślubu modelki i jej ukochanego Rogera Salli. Reporterki Dzień Dobry TVN nie mogło zabraknąć także podczas godziny 0.

Karolina Pisarek szerszej publiczności dała się poznać dzięki "Top Model". Choć nie wygrała programu, to udało jej się zrobić międzynarodową karierę. Pracowita długonoga piękność ostatnio zajęła wysokie 29. miejsce w zestawieniu TC Candler 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. I choć przez ostatnie lata kariery nie brakowało jej adoratorów, dzisiaj liczy się dla niej tylko ten jeden jedyny.

Sukna ślubna to podstawa

Karolina Pisarek, jako znana nie tylko w Polsce modelka, wybrała suknię ślubną wpisującą się w światowe trendy. Kreacji bynajmniej nie szyli krajowi projektanci. Gwiazda wraz z narzeczonym polecieli po nią aż do Barcelony!

- Roger nie widział przymiarek, ale wraz z moim teamem ją tworzyliśmy. To była moja wizja sukni. Specjalnie pode mnie była uszyta - mówiła modelka.

Karolina Pisarek o stresie przed ślubem

Modelka zabrała naszą reporterkę w samo oko cyklonu. Make up, fryzura i drobne poprawki dopiero czekały na Karolinę. Kiedy odwiedziliśmy gwiazdę, była jeszcze w proszku. W tym samym czasie Roger miał wizytę u barbera. Choć zakochani podtrzymują, że nie stresują się swoim dniem, i tak nie brakuje emocji.

- Bardziej stresowały mnie przygotowania i organizacja wesela. Dzisiaj będzie super. Fajnie, że cała rodzina przyjedzie. Teraz nic, tylko zabawa! - przyznała Pisarek.

- To jest ogromna ekscytacja, ale zero stresu - mówiła wizażystka modelki.

Gwiazda zapytana przez reporterkę, czy za kilka godzin powie "tak", rozkleiła się i wyznała, że nie wyobraża sobie innego scenariusza. Relację ze ślubu będziecie mogli obejrzeć podczas wydania Dzień Dobry TVN 13 czerwca!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości