Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Koleżanki Igi sprawdzają Karola, a Iza przyznaje, że była rozczarowana

Gwiazdy

Ślub od pierwszego wejrzenia
TVN7

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" trwają wesela par 5. edycji programu. Bohaterowie mogą lepiej poznać się nawzajem, ale szansę tę wykorzystują także ich bliscy. Rodziny Macieja, Karola i Kamila nie kryją zachwytu, a co na to ich przyjaciele?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5": Karol odkrywa wadę Igi

W trakcie wesela Iga z Karolem dużo czasu poświęcają nie tylko na to, żeby dowiedzieć się czegoś o sobie nawzajem, ale także na to, żeby zintegrować się z przyjaciółmi. Podczas jednej z rozmów Karol przyznał znajomym, że zna już wadę żony. I choć bliscy zamarli w oczekiwaniu szybko okazało się, że był to żart pana młodego. Chodziło mu o to, że Iga nie pije alkoholu (czytaj więcej: Iga podkreśla: "Nie chcę udawać poważnej babki z Pabianic". Co na to Karol?). Równie dobrym poczuciem humoru wykazali się znajomi Igi, którzy postanowili sprawdzić, czy jej mąż to aby na pewno "dobra partia". Zapytały m.in. o to, czy ma kredyt i mieszkanie (usłyszały odpowiedzi twierdzące) oraz, czy płaci rachunki (również odpowiedź twierdząca).

Kamil złożył obietnicę mamie Izabeli

W najlepsze trwa także wesele Izabeli i Kamila. Młodzi coraz bardziej się poznają i widzą, jak wiele ich łączy - z przyjemnością przypatrują się temu także ich przyjaciele. Kamil otacza swoją żonę opieką i troską, złożył też jej mamie pewną obietnicę. - Zatroszczę się o pani córkę - stwierdził w rozmowie z teściową. Także w trakcie podziękowań dla rodziców nie obyło się bez zaskoczeń - to kolejna okazja, w której świeżo upieczeni małżonkowie odkrywają, jak bardzo są do siebie podobni. Doszło nawet do pocałunku... w udo! Później Iza przyznała, że na samym początku wiek Kamila był dla niej problemem. - Byłam trochę rozczarowana, bo ja mówiłam, że dopuszczam różnicę wieku dwa lata, góra - trzy - powiedziała.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" - Laura i Maciej ustalają podział obowiązków

O tym, że między Laurą i Maciejem zaiskrzyło, przekonaliśmy się już w poprzednim odcinku, teraz jednak pojawiają się kolejne podobieństwa między małżonkami. I choć wesoła Laura nie przestaje żartować, także z Maćka, jej mąż wciąż powtarza, że jest prawdziwym szczęściarzem. W pewnym momencie Laura wyznała mężowi, że... ma syna i, że w ramach podziału obowiązków przypadnie mu w udziale wiele zadań związanych z jego wychowaniem. Szybko okazało się jednak, że chodzi o "syna na czterech łapach", czyli ukochanego psa Laury.

Na koniec każda z par udała się na noc poślubną. Jak będą wyglądać dni, które spędzą ze sobą sam na sam? Przekonamy się w kolejnym odcinku.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 6 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości