Sharon Osbourne szczerze o operacjach plastycznych. "Jedno oko wyglądało inaczej niż drugie"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Sharon Osbourne nie ukrywa, że jest wielką fanką medycyny estetycznej. Jednak w najnowszym wywiadzie gwiazda przyznaje, że nie wszystkie zabiegi pozytywnie wpłynęły na wygląd jej twarzy. O szczegółach nieudanego liftingu opowiedziała w Dzień Dobry TVN reporterka, Sandra Hajduk-Popińska. 

Sharon Osbourne o operacjach plastycznych

Sharon Osbourne nie ukrywa, że wielokrotnie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Gwiazda telewizji oraz żona muzyka Ozzy'ego Osbourne'a wydała na nie ogromną sumę pieniędzy. Przyznaje, że dzięki operacjom czuje się dobrze w swoim ciele, a jej zabiegi są często opisywane, jako przykład dobrej ingerencji chirurgicznej.

W najnowszym wywiadzie Sharon przyznała jednak, że zdarzyło jej się żałować pewnych decyzji. - Żałuje liftingu twarzy - tłumaczy reporterka Sandra Hajduk-Popińska. Żona Ozzy'ego Osbourne'a wykonała go w październiku zeszłego roku - Sharon naciągnęła swoją twarz, podnosiła usta (...) przyszła do domu po tej operacji, a mąż do niej "kochanie nie wiem, ile to będzie kosztowało, ale ty musisz wrócić do swojej poprzedniej twarzy" - dodaje.

Żona Ozzy'ego Osbourne'a żałuje liftingu twarzy

Gwiazda była załamana efektami liftingu. - Wyglądałam jak jedna z tych cholernych mumii. Jedno oko wyglądało inaczej niż drugie, byłam jak cyklop - opowiadała w wywiadzie dla The Sunday Times. Ostatecznie jednak udało się naprawić efekt operacji. 

- Warto też dodać przy tej okazji, że Ozzy Osbourne walczy z koronawirusem - podkreśla Sandra. Muzyk cierpi również na chorobę Parkinsona. - Sharon ze łzami w oczach wspomina, że drży o zdrowie swojego męża - podsumowuje reporterka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Rich Fury / Staff / Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości