Gwiazdy

Kultowy apartament z "Seksu w wielkim mieście" będzie do wynajęcia. Ile trzeba zapłacić za jedną noc?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Co słychać w show-biznesie?

Fani "Seksu w wielkim mieście" mogą zacierać ręce. Od 8 listopada będzie można wynająć apartament, w którym mieszkała Carrie Bradshaw - jedna z bohaterek tego kultowego serialu. Ile trzeba będzie zapłacić za jedną noc? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Apartament Carrie Bradshaw jest do wynajęcia

"Seks w wielkim mieście" zaliczany jest do najlepszych i najpopularniejszych seriali wszechczasów. Z okazji 23. rocznicy premiery dla fanów szykuje się nie lada gratka. - Już od 8 listopada od godziny 17.00 polskiego czasu będzie można starać się o wynajęcie mieszkania, w którym mieszkała jedna z głównych bohaterek serialu Carrie Bradshaw, czyli Sarah Jessica Parker - mówił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Apartament znajduje się na nowojorskim Manhattanie. Za spędzenie jednej nocy w mieszkaniu Carrie Bradshaw trzeba będzie zapłacić zaledwie 23 dolary. Niestety do wyboru są tylko dwa możliwe terminy pobytu: 12 i 13 listopada.

Jakie atrakcje czekają na wynajmujących?

Szczęśliwcy, którym uda się zarezerwować nocleg w mieszkaniu Carrie Bradshaw mogą się spodziewać atrakcji. Po pierwsze otrzymają wirtualne przywitanie, które będzie nawiązywało do serialu. Po drugie będą mogli udać się na brunch do lokalu, w którym spotykały się bohaterki serialu. Po trzecie wypić ich ulubionego drinka.

Dodatkowo goście będą mogli przymierzyć ubrania z szafy z serialowej Carrie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Paramount

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości