Pojawił się pierwszy zwiastun kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". Co zobaczymy w "And Just Like That"?

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis
"Seks w wielkim mieście"
Źródło: TVN/Paramount
Premiera nowej odsłony "Seksu w wielkim mieście" zbliża się wielkimi krokami. Choć mówiło się, że w kontynuacji ma zabraknąć jednej z najbardziej charakterystycznych bohaterek, miliony kobiet i tak czekają na przygody nowojorskich przyjaciółek. Teraz pojawił się pierwszy zwiastun nowej serii. Co w nim zobaczymy?

Teaser nowego "Seksu w wielkim mieście"

Gdy na początku tego roku oficjalnie potwierdzono, że "Seks w wielkim mieście" powraca, miliony kobiet na całym świecie wstrzymały oddech. Z wypiekami na twarzach śledziły nowe fotografie wymyślnie wystylizowanych aktorek, od momentu, kiedy późną wiosną znów rozpoczęły zdjęcia. Wiadomo, że 7. sezon pokaże kontynuację przygód Carrie Bradshaw, Charlotte York Gondenblatt i Mirandy Hobbes po wydarzeniach z filmu "Seks w wielkim mieście 2", a 10-odcinkowa wyczekiwana produkcja ma się pojawić na ekranach już za kilka tygodni. Niecierpliwym fankom producenci postanowili jednak sprawić niespodziankę i opublikowali już pierwszy filmik, pokazujący sceny z nowego serialu.

We wspomnianym klipie widać Sarah Jessicę Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis (ponownie razem jako Carrie, Mirandę i Charlotte), w momencie, gdy przybywają do restauracji. Kolejne ujęcia ucieszą z kolei fanki miłości głównej bohaterki i Mr. Biga, bowiem widać, jak ci przytulają się i całują w swojej kuchni.

Samantha wróci w "And Just Like That"?

Cały czas największą niewiadomą jest to, w jaki sposób został rozwiązany wątek Samanthy, czyli postaci granej przez Kim Cattrall. Aktorka bowiem zrezygnowała z udziału w produkcji ze względu na swój konflikt z Sarah Jessicą Parker. Do tej pory media przytaczają jej słowa sprzed lat, kiedy oburzona odpowiedziała koleżance z planu na publiczne kondolencje po śmierci jej brata.

- Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką - napisała wówczas pogrążona w żałobie Cattrall zwracając się do Parker.

W ostatnim czasie jednak nieoficjalnie mówi się, że Kim Cattrall powróciła na plan w jednym z ostatnich odcinków. Ma o tym świadczyć chociażby zdjęcie, które zamieściła odtwórczyni roli Samanthy w swoich mediach społecznościowych. Pozuje na nim na ulicach Nowego Jorku w towarzystwie Patricii Field, kostiumografki "Seksu w wielkim mieście".

Myślicie, że jest szansa, by Kim rzeczywiście pojawiła się w "And Just Like That"?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy "Seks w wielkim mieście" poruszy temat pandemii i jej wpływu na Nowy Jork

Nowy "Seks w wielkim mieście" poruszy temat pandemii i jej wpływu na Nowy Jork
Źródło: x-news

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Paramount

podziel się:

Pozostałe wiadomości