Gwiazdy

Robert Lewandowski odniósł kolejny sukces. Tym razem nie na boisku

Gwiazdy

Aktualizacja:
Press Focus/x-news

Ledwo otrząsnęliśmy się po ostatnich sukcesach Roberta Lewandowskiego, a piłkarz już zdążył przygotować dla nas kolejną niespodziankę. Władze Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie poinformowały na Facebooku, że kapitan reprezentacji Polski obronił pracę magisterską. I to w jakim stylu!

Ostatnio UEFA przyznała Robertowi Lewandowskiemu tytuł najlepszego piłkarza w Europie w sezonie 2019/20. Z kolei w niedzielę sportowiec rozegrał fenomenalny mecz i został uznany za najlepszego piłkarza 3. kolejki niemieckiej ekstraklasy. Lewy strzelił cztery gole Hercie Berlin w spotkaniu wygranym 4:3. Na tym jednak nie koniec. Dzień później kapitan reprezentacji Polski znów stanął na wysokości zadania.

Robert Lewandowski został magistrem

Tym razem Lewy do listy sukcesów dopisał obronę pracy magisterskiej.

Wczoraj 'czwórka' z Hertą Berlin, a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką. Serdecznie gratulujemy

- poinformowano na Facebooku Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie.

Wielozadaniowy Robert Lewandowski

Na tej samej uczelni trzy lata wcześniej Lewy obronił pracę licencjacką, pt. "RL9. Droga do sławy", w której zgłębił własną karierę. Studiował wychowanie fizyczne o specjalizacji trenersko-menedżerskiej. Kierunek ukończył z wyróżnieniem. Jak powszechnie wiadomo, nie było to proste, ponieważ naukę musiał łączyć z prężnie rozwijającą się karierą. Na co dzień musiał również sprawdzać się w roli męża i ojca.

Warto przypomnieć, że Anna Lewandowska urodziła Klarę w 2017 roku, a pół roku temu na świat przyszła Laura. Widać że, Lewandowscy spełniają się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Zobacz wideo: "Lewy" show w Monachium. Cztery gole i podwójny jubileusz Roberta Lewandowskiego w meczu z Herthą Berlin. Krzysztof Piątek z asystą.

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości