Ricky Martin rozwodzi się z mężem. "Naszym największym pragnieniem jest teraz utrzymanie zdrowej rodzinnej dynamiki"

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth Paltrow
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocno
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość rośnie wokół nas
Miłość rośnie wokół nas
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki
Dom pełen miłości
Dom pełen miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Ricky Martin wydał oświadczenie, w którym informuje, że po 6. latach małżeństwa rozwodzi się ze swoim mężem Jwanem Yosefem. Mężczyźni mają dwójkę dzieci. Jak podkreślił w oświadczeniu Martin, dla ich dobra postanowili, że pozostaną w przyjacielskiej relacji. Co jeszcze napisał w komunikacie?

Ricky Martin i Jwan Yosef - związek

Ricky Martin to znany aktor i wokalista, laureat nagród Grammy i Latin Grammy. Największą popularność przyniosła mu piosenka "Livin' La Vida Loca", którą nucił niemal cały świat.

W 2016 podczas gali amFAR w São Paulo muzyk pokazał się publicznie z nowym partnerem Jwanem Yosefem, z którym już w 2018 roku stanął na ślubnym kobiercu. Ceremonia zaślubin była skromna, a huczne wesele odbyło się kilka miesięcy później.

Para bardzo szybko doczekała się dwójki dzieci, które zostały urodzone przez surogatkę. W 2018 roku na świecie powitali córeczkę Lucię, a rok później urodził się syn Renn. Ricky Martin ma także dwójkę dzieci z poprzedniego związku, bliźniaków Matteo i Valentino.

Ricky Martin się rozwodzi - jest oświadczenie

Niedawno zza oceanu dotarły smutne wieści, że małżonkowie się rozwodzą. Para podkreślała jednak, że dla dobra dzieci chcieliby rozstać się we wzajemnym szacunku. Ricky i Jwan postanowili opublikować na Instagramie wspólne oświadczenie.

- Przez jakiś czas braliśmy pod uwagę naprawienie naszego małżeństwa, ale po dokładnym namyśle zdecydowaliśmy się na zakończenie naszego małżeństwa z miłością, szacunkiem i godnością dla naszych dzieci. Zależy nam na chronieniu i szanowaniu tego, co przeżyliśmy jako para przez te wszystkie wspaniałe lata. Naszym największym pragnieniem jest teraz utrzymanie zdrowej rodzinnej dynamiki i pielęgnowanie relacji skupionej na szczerej przyjaźni, w której będziemy kontynuować wspólne wychowywanie dzieci. Jak zawsze, dziękujemy za całą miłość i wsparcie, które otrzymaliśmy w czasie trwania naszego małżeństwa. Jesteśmy zjednoczeni w pielęgnowaniu tego nowego rozdziału naszego życia - napisali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Michael Kovac/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości