Al Pacino skomentował ciążę o wiele młodszej partnerki. "To zawsze jest wyjątkowy moment"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
dailymail.co.uk
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Al Pacino to jeden z najwybitniejszych i najbardziej popularnych amerykańskich aktorów. W ostatnim czasie o artyście znowu zrobiło się głośno, jednak nie z powodu jego filmowych poczynań. Media na całym świecie rozpisywały się o tym, że 83-letni gwiazdor znowu zostanie ojcem.

Al Pacino zostanie ojcem

83-letni Al Pacino związany jest z dużo młodszą od siebie kobietą - Noor Alfallah. Para już niedługo powita na świecie pierwsze wspólne dziecko. Kiedy temat podchwyciły media, zaczęły o sprawie zaczęły pojawiać się spekulować, że gwiazdor nie jest zachwycony ciążą parterki. Co więcej, miał mieć wątpliwości, czy dziecko jest jego i zażądać testów DNA.

Aktor w nagraniu opublikowanym przez portal Daily Mail w końcu odniósł do całego zamieszania. Wideo nagrała kobieta, która spotkała aktora, gdy ten spacerował ze znajomym. Autorka nagrania od razu pogratulowała mu, że już niedługo zostanie ojcem. Artysta podziękował i przyznał, że czeka go coś bardzo wyjątkowego. - To zawsze jest wyjątkowy moment. Mam wiele dzieci, ale to pojawi się w moim życiu w niezwykłym czasie - powiedział Pacino.

Zapytany o płeć dziecka odpowiedział, że jeszcze jej nie zna.

Partnerka Ala Pacino. Kim jest?

Noor Alfallah ma 29 lat. Kobieta również związana jest z przemysłem filmowym i pracuje dla Lynda Obst Productions. Próbuje swoich sił, jako producentka filmowa. To właśnie miłość do kina miała ją połączyć z wybitnym aktorem.

Warto dodać, że Noor Alfallah, zanim zaczęła spotykać się Alem Pacino związana była m.in. z Mickiem Jaggerem, wokalistą grupy The Rolling Stones. Łączono ją także z miliarderem Nicolasem Berggruenem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: dailymail.co.uk

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości