Gwiazdy

Brali udział w programie X Factor, dziś ich piosenki śpiewa cała Polska. "Wielcy artyści tak zaczynają"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Ralph Kamiński

X Factor był wyjątkową produkcją, dzięki której wielu niezwykle utalentowanych wokalistów miało okazję zadebiutować przed dużą publiką. Ci, którzy odpadli z programu, nie pozwolili szansie przejść obok. Obecnie na swoim koncie mają solowe albumy, wyprzedane trasy koncertowe, oraz rzeszę oddanych fanów. Sandra Hajduk postanowiła sprawdzić, dokąd przygoda z programem zaprowadziła niektórych uczestników.

Ralph Kamiński - początki wielkiego artysty

Program X Factor stał się dla niego biletem do sławy. Na scenę wyszedł ostatni martwiąc się, że nie będzie miał jak wrócić do domu, i że po programie będzie musiał spędzić noc na dworcu, co Kuba Wojewódzki skwitował, jak się okazało proroczymi, słowami: "Wielcy artyści tak zaczynają".

Sopot

Natasza Urbańska zaśpiewa w Sopocie
Natasza Urbańska zaśpiewa w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/7

- Odpadł na etapie boot campów, czyli on nie wygrał programu - przypomniała Sandra. - Ten "Bal u Rafała" jest tak genialny. (...) On ma zadatki, żeby przebić "Bal" Maryli Rodowicz - wyraził swój zachwyt Damian Michałowski.

Sarsa - ze ściągą na dłoni

Nieco zagubiona, z tekstem utworu wypisanym na dłoni, i tak pomyliła słowa piosenki. Sarsa mimo wpadki oczarowała głosem jury i publiczność. Przeszła eliminacje, choć nie wygrała programu. Dziś jest gwiazdą wielkiego formatu. Śpiewa, komponuje i robi wielką karierę.

- Tworzy utwory nie tylko dla siebie, ale i też dla innych artystów. Dzisiaj oprócz tego, że jest znana jako piosenkarka, artystka, kompozytorka, to jest też mamą od prawie dwóch lat - powiedziała Sandra Hajduk.

Daria Zawiałow - potęga głosu i kobiecości

Daria na scenie X Factor wystąpiła w ultrakobiecej stylizacji - rubinowej, cekinowej sukience i w butach na obcasach. Wystarczył moment, aby oczarowała publiczność. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce.

- Była chora, przyjaciele przyjechali pod jej balkon razem z Natalia Szroeder, wzięli orkiestrę, zaczęli jej śpiewać - opowiadał o urodzinach piosenkarki, które obchodziła 18 sierpnia, Damian Michałowski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Okuliński/Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości