Daria Zawiałow żegna się ze sceną i fanami. "Czas się zatrzymać"

Daria Zawiałow
Daria Zawiałow żegna fanów
Źródło: Bartosz Krupa/East News
Daria Zawiałow jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Gwiazda ma na swoim koncie trzy albumy i współpracę z topowymi artystami. Organizatorzy transy koncertowej artystki poinformowali w sieci, że po zakończeniu wydarzenia Daria planuje roczną przerwę w karierze.

Daria Zawiałow - kariera

Daria Zawiałow jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Swój talent wokalny rozwija już od wczesnych lat młodości. Jako dziecko wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola", a później brała udział w festiwalach dziecięcych i młodzieżowych.

Muzyka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło

Jednym z ważniejszych etapów jej kariery było pojawienie się na festiwalu "Debiuty" w Opolu. Dzięki temu trafiła do chórku Maryli Rodowicz. Daria próbowała także swoich sił w programach telewizyjnych - w 2011 roku wystąpiła w "Mam Talent", a w 2013 była uczestniczką "X-Factora".

Daria Zawiałow zawiesza karierę

Do tej pory wokalistka wydała trzy albumy "A kysz!", "Helsinki" oraz "Wojny i noce". Ma na swoim koncie także współpracę z artystami takimi jak Dawid Podsiadło i Sanah. Jej koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a piosenkarka od wielu lat nie może narzekać na brak muzycznych wyzwań.

Tym bardziej zaskakująca jest decyzja, którą podzielono się wraz z nadejściem tegorocznej trasy koncertowej "METROPOLIS… wojen nie będzie". Gwiazda zdecydowała, że po jej zakończeniu w grudniu, planuje pożegnać się z fanami i sceną aż na rok.

- Artystka od kilku dobrych lat nie zwalniała tempa – tworzy, nagrywa, koncertuje, bierze udział w projektach specjalnych. Czas się zatrzymać, naładować baterie, poszukać inspiracji i zebrać pomysły na nowy materiał - czytamy w oświadczeniu organizatora trasy. Fani będą mogli usłyszeć Darię na żywo ostatni raz przed przerwą 9 grudnia w Kielcach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Facebook/Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości