Gwiazdy

Dominika Gwit jest w ciąży. "Czekaliśmy na to od wielu lat"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Newsy z show-biznesu

Dominika Gwit-Dunaszewska ogłosiła radosną nowinę. Aktorka poinformowała, że po długich latach oczekiwań i starań wreszcie zaszła w ciążę. Opublikowała w sieci uroczą fotografię z mężem.

Dominika Gwit-Dunaszewska jest w ciąży

Dominika Gwit-Dunaszewska opublikowała na Instagramie fotografię, do której pozuje wraz z mężem. Aktorka ma w ręku zdjęcia USG, a jej ukochany trzyma dłoń na jej ciążowym brzuchu. Uroczy kadr został opatrzony wpisem, w którym gwiazda podzieliła się informacją o oczekiwaniu na narodziny dziecka.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. (...) Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. (...) Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy. (...) Za kilka miesięcy będziemy we troje - czytamy w poście.

Dominika Gwit-Dunaszewska przez wiele lat starała się o dziecko

Dominika Gwit-Dunaszewska w instagramowym poście wyznała, że ciąża, którą teraz ogłosiła, jest wyczekana. Małżonkowie od dłuższego czasu starali się bez skutku o dziecko, dlatego stan błogosławiony aktorki jest dla nich cudowną nowiną.

- Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. (...) Czekaliśmy na to od wielu lat - napisała w mediach społecznościowych gwiazda.

W komentarzach posypały się gratulacje od internautów. Kilka słów do przyszłych rodziców skierował również Michał Piróg. - Kochani, jak wiecie... Cieszę się bardzo i cieszę się, że już powiedzieliście oficjalnie - oznajmił celebryta.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości