Gwiazdy

Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival 2021. "Czuję, jakbym wziął dożywotni ślub z TVN"

Gwiazdy

Jedną z gwiazd Top of the Top Sopot Festival 2021 będzie Michał Szpak, który swoją karierę rozpoczynał w talent show "X-Factor". Wokalista nie zapomniał, gdzie po raz pierwszy dano mu szansę na pokazanie się szerszej publiczności i sam siebie określa mianem "dziecka TVN".

Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival 2021

Trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festival 2021 w Operze Leśnej zabrzmią kultowe polskie przeboje, a na scenie pojawi się plejada polskich gwiazd w towarzystwie orkiestry. Jednym z artystów, którzy zaśpiewają podczas koncertu TVN24 #NASZE20-LECIE jest Michał Szpak.

Wokalista zaprezentuje się w utworze "Nie pytaj o Polskę" Obywatela G.C. i podkreśla, że nie wyobraża sobie, aby zabrakło go na festiwalu. - Jestem na maksa związany z TVN, jakbym wziął dożywotni ślub ze stacją – zauważa Szpak, nawiązując do swoich początków w programie "X-Factor", emitowanym na antenie TVN. – Nie było chyba formatu, w którym bym nie wystąpił w TVN – od gotowanych, przez "Top Model" aż po różne sylwestrowe rzeczy – dodaje.

Czy Michał stresuje się przed występem na Top of the Top Sopot Festival 2021? – Stojąc na deskach przed publicznością zawsze jestem szczęśliwy, a jeśli jest to ranga takiego festiwalu, jakim jest Top of the Top to jest to podwójna radość i wielki stres, bo niestety to nigdy nie minie i mam nadzieję, że nigdy nie minie z racji tego, że bez stresu nie ma przyjemności. (…) Jestem totalnie zestresowany, ale to jest dobre – wyznaje artysta w rozmowie z Kamilą Glińską z dziendobry.tvn.pl.

Michał Szpak - kariera

Od czasu debiutu w programie "X-Factor" dekadę temu, Michał Szpak na dobre zadomowił się na polskiej scenie muzycznej. Jego dwa wydane dotychczas albumy - "Byle być sobą" i "Dreamer" pokryły się platyną i złotem.

W 2016 roku Michał Szpak z piosenką "Color of your life" reprezentował Polskę na Eurowizji w Sztokholmie, gdzie zajął wysokie 8. miejsce. Jego singiel stał się popularny w wielu krajach Europy, a on sam zyskał fanów w różnych zakątkach kontynentu.

Obecnie wokalista pracuje nad nowym materiałem muzycznym, w lipcu 2021 roku wyruszył w trasę koncertową "WolnośćFobia". Na jego koncertach nie brakuje emocji i energii na najwyższym poziomie.

Zobacz wideo: Michał Szpak zaprasza na Top of the Top Sopot Festival 2021

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości