Radosław Majdan pokazał, jak spędza tegoroczne święta. Fani: "Tak trzeba żyć"

Radosław Majdan
Radosław Majdan
Źródło: Dzień Dobry TVN
Obchody świąt Bożego Narodzenia z dala od domu to nie lada atrakcja dla dzieci, ale także i rodziców. Familia Majdanów postawiła w tym roku na wypoczynek pod palmami. Zdjęcia z egzotycznej podróży do Tajlandii, które pojawiły się na instagramowym profilu Radosława Majdana, wyraźnie przypadły do gustu fanom.

Świąteczny wyjazd rodziny Majdanów

Boże Narodzenie to czas, który chętnie spędzamy w gronie najbliższych. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan postawili urozmaicić tegoroczne obchody świąt i wspólnie z dziećmi udali się w zagraniczną podróż. Malownicze okoliczności przyrody i letnia aura zachęcająca do błogiego wypoczynku to zaledwie część atrakcji, które czekały na rodzinę w wybranej destynacji.

Grudniowy urlop pozwolił małżonkom oderwać się od codziennych wyzwań i stał się doskonałą okazją do tego, by zawodowe obowiązki zastąpić absolutnie bezcennymi chwilami. Najlepiej udowadniają to zdjęcia, które Radosław Majdan opublikował na swoim instagramowym profilu.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Kolęda Dzień Dobry TVN
Kolęda Dzień Dobry TVN
Kolęda Dzień Dobry TVN - krótka wersja
Kolęda Dzień Dobry TVN - krótka wersja
Garbus w świątecznej piosence Dzień Dobry TVN
Garbus w świątecznej piosence Dzień Dobry TVN
Choinka - świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN
Choinka - świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN
Daria Ładocha z córkami
Daria Ładocha z córkami
Kolęda Dzień Dobry TVN
Kolęda Dzień Dobry TVN
Kolęda Dzień Dobry TVN - podkład muzyczny
Kolęda Dzień Dobry TVN - podkład muzyczny

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan o świętach i niani Henia

Małgorzata Rozenek-Majdan o świętach i niani Henia

Radosław Majdan zapozował z żoną

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele zdjęć ze świątecznej podróży rodziny Majdanów. Nie zabrakło bożonarodzeniowych akcentów i życzeń, które małżonkowie zaadresowali do swoich fanów. Drugiego dnia świąt para oddała się zasłużonemu relaksowi. Pocztówka z wakacji w Tajlandii, którą Radosław Majdan opublikował na swoim profilu, wywołała prawdziwą lawinę komentarzy.

Świętujemy

- napisał były piłkarz pod zdjęciami, na których zapozował w objęciach uśmiechniętej żony. Internauci natychmiast zareagowali na wpis, życząc idolom udanego wypoczynku.

"Tak trzeba żyć. Wszystkiego dobrego!", "Takie święta to ja rozumiem, na plaży i z ukochaną osobą", "Fajnie macie na słońcu", "Ależ Wam dobrze", "Pięknych chwil życzę" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości