Gwiazdy

Qczaj zwycięzcą Polish Social Media Star 2021. "Ta nagroda jest dla mnie znakiem"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co nowego w świecie gwiazd?

Qczaj, a właściwie Daniel Józef Kuczaj, zwyciężył w plebiscycie E! People's Choice Award w kategorii Polish Social Media Star 2021. Z laureatem, który aktualnie przebywa w Dubaju, połączyliśmy w Dzień Dobry TVN. - Kochani, nie mogę w to uwierzyć. To jest dla mnie coś niesamowitego - mówił szczęśliwy trener.

Qczaj zwycięzcą Polish Social Media Star 2021

W tym roku po raz pierwszy w prestiżowym plebiscycie E! People's Choice Award pojawiła się polska kategoria - Polish Social Media Star 2021. Dzięki głosom internautów wygrał ją trener personalny Qczaj, który wielokrotnie gościł w Dzień Dobry TVN.

- Kochani, nie mogę w to uwierzyć. To jest dla mnie coś niesamowitego. Przed chwilą zobaczyłem swoje wzruszenie w momencie, w którym się dowiedziałem. Jest ono jak najbardziej autentyczne, bo konkurowałem naprawdę z polskimi gwiazdami przez duże "G": Julią Wieniawą, Maffashion - powiedział w Dzień Dobry TVN, po czym podziękował wszystkim osobom, które w niego uwierzyły.

Ostatnio w życiu Qczaja nie było zbyt kolorowo. Rozstał się z partnerem i przechodził trudne chwile. Podkreślił, że ta nagroda dodała mu skrzydeł.

- Koniec czegoś to jest początek czegoś nowego. Zawsze tak do tego podchodziłem. Nigdy nie bałem się wyzwań i ta nagroda jest dla mnie znakiem. Zwłaszcza że ostatnio były perturbacje w moim życiu prywatnym, rozstałem się. W takich momentach gdzieś tam próbuje to ściągnąć do dołu i nagle pojawia się ta nagroda, która mówi: "Qczaj, rób dalej to, co robisz. To jest dobry kierunek, dobra droga". Właśnie jestem w Dubaju i planuję swój kolejny Qczaj Camp, więc rzuciłem się w wir pracy, w to, co kocham, więc daję radę. Jestem wojownikiem. Mam góralski charakter, góralska krew we mnie płynie, więc jak coś się negatywnego dzieje, to ja walczę - podkreślił.

E! People's Choice Awards 2021

Nagrody E! People's Choice Awards wręczane są w wyniku głosowania fanów i obejmują takie kategorie jak. m.in. film, popkultura, muzyka.

- Przyznawane są w Stanach od 1975 roku. W tym roku dostali ją m.in. Halle Berry, Dwayne Johnson. Taka Ellen DeGeneres ma ich 20 na swoim koncie - zaznaczył nasz reporter Mateusz Hładki. Oficjalna prezentacja laureatów odbędzie się podczas gali wręczenia nagród 7 grudnia 2021 r.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości