Finanse i Praca

Rusza XIII edycja konkursu dla przedsiębiorczych Polek. Nie czekaj, zgłoś siebie lub nominuj inną inspirującą kobietę

Finanse i Praca

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
bizneswomanroku.pl
Bizneswoman

Ruszyły zgłoszenia i nominacje kandydatek do XIII edycji konkursu Bizneswoman Roku, organizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką. Konkurs ten nagradza przedsiębiorcze kobiety, które śmiało inwestują w swoją przyszłość. Jak się zgłosić?

Polki mają głowy pełne pomysłów na prowadzenie biznesów. Są zaradne i przedsiębiorcze. Pomaga im w tym upór, pracowitość, a czasami… kobieca intuicja i zaradność. Niekiedy jednak brak im wiary w siebie i niechętnie mówią o swoich osiągnięciach. Dlatego tak bardzo potrzebne są inicjatywy, takie jak konkurs Bizneswoman Roku, który nagłaśnia ich sukcesy, inspiruje i zachęca do działania kolejne panie.

Zobacz wideo: Siła sióstr w show-biznesie

Siła sióstr w show-biznesie
Siła sióstr w show-biznesie Źródło: Dzień Dobry TVN

Zostań Bizneswoman Roku

Konkurs Sukcesu Pisanego Szminką, czyli Bizneswoman Roku, od 13 lat nagradza sukcesy kobiet, które realizują ambitne projekty zawodowe w biznesie, nauce i kulturze. Jego celem jest nagłośnienie ich osiągnięć, a dzięki temu także wzmocnienie roli kobiet w życiu gospodarczym kraju. Nagrodę może otrzymać także mężczyzna, jeśli wspiera kobiety w realizacji ich planów zawodowych, dba o równowagę i włączenie kobiet w aktywność biznesową.

Potencjał kobiecej przedsiębiorczości jest olbrzymi. W 12 edycjach konkursu Bizneswoman Roku nagrodzono już 121 przedsiębiorczyń ze startupów, mikrobiznesu, małych, średnich i działających na skalę międzynarodową firm oraz liderki i liderów działających na rzecz równości, reprezentujących 27 organizacji.

Być może to Ty jesteś jedną z potencjalnych laureatek XIII edycji, która do tej pory swój sukces trzymała w ukryciu? A może Twoja mama lub siostra przeciwdziała cyfrowemu wykluczeniu lub sąsiadka otworzyła innowacyjny startup? Stań się faworytką i wyślij zgłoszenie. Śmiało opowiedz o sukcesie, wskaż kobietom drogę do realizacji biznesowych marzeń i aspiracji.

Bizneswoman Roku – jak się zgłaszać?

Kandydatki mogą same zgłosić się do XIII edycji konkursu lub zostać nominowane przez bliskie osoby, które już dostrzegły ich inicjatywę, pracę i sukcesy, a teraz chcą, aby cała Polska o nich usłyszała.

Zgłoszeń oraz nominacji można dokonać poprzez formularz online na stronie bizneswomanroku.pl do 10 stycznia 2022 roku do godz. 23:59.

Zgłoszenia są przyjmowane w następujących kategoriach:

  • Biznes Roku - przychód powyżej 10 mln złotych,
  • Biznes Roku - przychód poniżej 10 mln złotych,
  • Liderka w Nowych Technologiach,
  • Mikrobiznes,
  • Organizacja przyjazna rodzicom,
  • Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – liderka, biznes, organizacja,
  • Startup Roku,
  • Ograniczanie śladu węglowego.

Laureatki i finalistki poprzednich edycji zyskały nie tylko rozgłos, ale przede wszystkim możliwości rozwoju.

- Po 12 latach wspierania rozwoju Polek przepełnia mnie zachwyt i duma. Wiem, że jeszcze wielu z nich, przedsiębiorczyniom, liderkom należy się nagroda Bizneswoman Roku. Jedyne, co muszą zrobić, to wyciągnąć rękę po tę możliwość i zgłosić się – przekonuje Olga Kozierowska, prezeska Fundacji Sukces Pisany Szminką, pomysłodawczyni konkursu.

Inicjatywie patronuje TVN Grupa Discovery.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: bizneswomanroku.pl

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/Getty Images

Pozostałe wiadomości