Gwiazdy

Daniel Qczaj po udziale w "Mask Singer" kontynuuje karierę muzyczną. "Nagrywam swój singiel"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Muzyczne wyzwania Qczaja
Muzyczne wyzwania QczajaDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Daniel Qczaj był jednym z uczestników programu "Mask Singer". Trener ukrywał się pod przebraniem Prysznica. W Dzień Dobry TVN opowiedział teraz o swoim udziale w show, a także swojej pasji do muzyki.

Qczaj o udziale w "Mask Singer"

"Mask Singer" to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, hitami polskich i światowych list przebojów, a także świetna zabawa w szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? Program zachwycił już miliony ludzi. Format bowiem został sprzedany aż do 52 krajów. To hit oglądalności i globalny fenomen. W polskiej edycji dotychczas dowiedzieliśmy się, że Mateusz Banasiuk ukrywał się w kostiumie Tortu, Stefano Terazzino był Ośmiornicą, Grzegorz Skawiński wcielił się w Monstera, Daria Ładocha wystąpiła jako Wiedźma, Dorota Gardias chowała się w Róży, Basia Kurdej Szatan okazała się Ważką, natomiast Daniel Kuczaj był Prysznicem.

- Od razu się zgodziłem, bo ja znałem w ogóle cały format. Oglądałem wcześniej australijską wersję. Bardzo lubię te programy muzyczne. Widziałem, jaka to jest świetna zabawa i zastanawiałem się nad tym, czy Polska jest na to gotowa, czy my poczujemy ten klimat, czy my będziemy potrafili się przy tym bawić - mówił Qczaj w Dzień Dobry TVN.

Singiel Qczaja

Daniel Qczaj wyjawił, że od zawsze lubił śpiewać, jednak sam w przeszłości sobie powiedział, że się do tego nie nadaje. Zrezygnował z robienia kariery muzycznej, ponieważ nie wierzył w siebie. Ten program pozwolił mu bawić się muzyką i przywrócił wiarę we własne możliwości. Z tego powodu trener chce wydać swój singiel, który będzie miał premierę już w czerwcu.

- Nagrywam swój singiel. Ja chcę motywować ze wszystkich stron i stwierdziłem, że zrobię coś takiego. To było gdzieś tam moje marzenie. (...) Po prostu ja jestem tak wdzięczny za ten program, bo pokazał, że naprawdę można spełniać marzenia. (...) Ja uwielbiam robić nowe rzeczy. Jestem w ogóle otwarty na życie, otwarty na świat - dodał Daniel Qczaj w naszym programie.

Muzyczne wyzwania Qczaja - występ
Muzyczne wyzwania Qczaja - występ Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości