QCZAJ wrócił do Polski z USA po kilku tygodniach nieobecności. Zachęcił widzów do krótkiego treningu

Qczaj Daniel Kuczaj
Qczaj w USA
Źródło: Dzień Dobry TVN
QCZAJ ostatnie tygodnie spędził w Stanach Zjednoczonych, gdzie przebywał z rodziną. Teraz wrócił do Polski i w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o swoich wakacjach, a także zaprezentował 5-minutowy intensywny trening.

QCZAJ w USA

QCZAJ wyjechał do Stanów Zjednoczonych na kilka tygodni. W tym czasie spędził z rodziną święta, był w Disneylandzie, a także pojechał na pierwsze w życiu wakacje z mamą na Florydę. Przez ten czas mógł poczuć tradycyjną amerykańską kulturę życia, ale również spędzania Bożego Narodzenia. Przekonał się także, że w Chicago ma dużo fanów i odwiedził nawet tamtejsze radio.

- Byłem naprawdę w swoim żywiole. Mogłem być wujkiem i odciążyć moją siostrę, która na co dzień jest z czwórką dzieci. (...) Na miejscu z moimi siostrzeńcami sobie trenowałem. (...) Mnie się tam bardzo podoba. Jeszcze muszę podszkolić angielski i ja się idealnie wpasowuję w tamten klimat, czyli w tą taką ich radość po prostu. Nawet jeżeli wielu Polaków uważa, że to jest sztuczne, to powiem wam szczerze, że ja to kupuję - wyznał w Dzień Dobry TVN.

QCZAJ ulubieńcem internautów

Pod koniec ubiegłego roku QCZAJ zwyciężył w plebiscycie E! People's Choice Award i otrzymał międzynarodową nagrodę Polish Social Media Star 2021. Wyróżnienie dowodzi, że świetnie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami w mediach społecznościowych i mobilizuje ich do ćwiczeń. Zwracając się do widzów naszego programu powiedział: "Bardzo wam kochani dziękuję, bo przyznaliście ją wy. To naprawdę fantastyczne".

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla