Porwano dwa psy Lady Gagi i postrzelono ich opiekuna. Artystka oferuje gigantyczną nagrodę za odnalezienie pupili

Dzień Dobry TVN
Lady Gaga przeżywa dramatyczne chwile. Amerykańskie media doniosły, że nieznani napastnicy postrzelili asystenta artystki oraz uprowadzili jej dwa ukochane psy. Mężczyzna trafił do szpitala, a gwiazda szuka sprawców. Za pomoc w ich znalezieniu oferuje gigantyczną nagrodę.

Porwano psy Lady Gagi

W środę wieczorem w Los Angeles doszło do dramatycznych scen. Podczas nieobecności Lady Gagi, nieznani napastnicy napadli na pracownika artystki, który zajmował się wyprowadzaniem jej psów. Ryan Fisher został postrzelony, a dwa buldogi francuskie Koji i Gustavo zostały porwane. Trzeci pies wokalistki, Miss Asia zdołał uciec porywaczom i został odnaleziony przez policję. Ochroniarz Lady Gagi już odebrał futrzaka z komisariatu.

Lady Gaga, która obecnie przebywa w Rzymie, jest roztrzęsiona. Gwiazda wyznaczyła ogromną nagrodę za odnalezienie jej ukochanych pupili. Osoba, która znajdzie czworonogi, otrzyma aż 500 tysięcy dolarów.

Asystent Lady Gagi postrzelony

Według ustaleń amerykańskich mediów asystent Lady Gagi został czterokrotnie postrzelony w klatkę piersiową. Mężczyznę odnaleźli spacerujący w pobliżu ludzie i od razu wezwali pomoc. Opiekun psów cały czas był przytomny i rozmawiał z ratownikami medycznymi. Na razie służby nie ustaliły, kim są przestępcy i czy wiedzieli, do kogo należą psy.

Zobacz wideo: Lady Gaga stworzyła książkę ze swoją mamą

Zobacz też:

Lady Gaga wdzięczna za dziewięć nominacji do MTV Video Music Awards: "Dziękuję za ten dar"

Blanka Lipińska w kuszącej pozie wita sobotni poranek. Komentarze: "Jak Lady Gaga"

Incydent podczas kręcenia teledysku do "Rain On Me". Lady Gaga zadrapała Arianę Grande w powiekę

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości