Gwiazdy

Przemek Kossakowski zaprasza na wystawę swoich obrazów. "To wstęp do czegoś większego"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Przemek Kossakowski poinformował swoich fanów o wystawie autorskich obrazów. Dziennikarz swoje dzieła przedstawia podczas Festiwalu Ińskie Lato Filmowe. "Obrazy może nie są pierwszej świeżości, mają już kilka lat, ale sztuka to nie segment spożywczy, nie musi być pierwszej świeżości" – zdradził.

Przemek Kossakowski i wystawa jego obrazów

Przemek Kossakowski lubi zaskakiwać. Wiedzieliście, że dziennikarz udziela się artystycznie? Niedawno opublikował na Instagramie zdjęcie z malunkiem i poinformował, że w Ińsku zobaczyć możemy wystawę jego obrazów. Wydarzenie to jest częścią Festiwalu Ińskie Lato Filmowe. Niestety sam artysta z bólem serca przyznał, że nie może dotrzeć na miejsce.

Festiwal Ińskie Lato Filmowe trwa i serce mi krwawi, że nie mogę tam być ciałem, nie mniej postarałem się tam zamanifestować duchowo. Oraz kulturalnie. A dzieje się to tak, że w budynku po szacownej restauracji Omega w centrum Ińska, a dokładniej w pomieszczeniu, które kiedyś służyło za kuchnie, zawisła wystawa złożona z moich obrazów. Obrazy może nie są pierwszej świeżości, mają już kilka lat, ale sztuka to nie segment spożywczy, nie musi być pierwszej świeżości. A może nawet nie powinna. Sam nie wiem

– rozpoczął artysta.

W dalszej części Przemek zdradził nieco więcej szczegółów odnośnie wystawy. Jak przyznał, wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Ińskie Lato Filmowe. Organizatorzy postawili sobie jasny cel. Pragną oni przekształcić restauracje Omega w pełnoprawną galerię sztuki.

- Ta rozgrzewka to wstęp do czegoś większego, a mianowicie do przekształcenia restauracji Omega w pełnoprawną galerię sztuki, która będzie miała do zaproponowania coś o wiele bardziej wartościowego niż wystawy skompromitowanych celebrytów . Jeżeli chcecie wesprzeć tę inicjatywę to w sekcji bio mojego profilu oraz w instastory, znajdziecie link do zrzutki. Dziękuję w imieniu swoim, oraz mojego ulubionego Stowarzyszenia - podsumował.

Fani komentują post Przemka

Pod nowym postem bardzo szybko pojawiły się pierwsze komentarze. Fani nie kryją zaskoczenia faktem, że Przemek maluje obrazy. Widząc jego dzieła, wyrażają zachwyt i gratulują talentu. Część obserwatorów odniosła się także do miejsca, które docelowo ma zostać przekształcone w galerię sztuki.

"W tej kuchni moja mama przez kilkanaście lat gotowała przepyszne obiady... Ale mam sentyment do tego miejsca", "Świetnie panie Przemku. Do tego dystans i poczucie humoru. Tak trzymać", "Nie wiedziałam, że maluje Pan obrazy" - czytamy na instagramowym profilu Przemka.

Zobacz wideo: Niezwykła historia Przemka Kossakowskiego. "Kiedyś ja pomogłem tobie, teraz ty pomagasz mi"

Zobacz także:

Michał Piróg pokazał, jak wyglądał w dzieciństwie. "Zdjęcie wykonano, kiedy moi rodzice marzyli o wolności"

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska są przyjaciółkami. Ich relacja sprawdziła się nawet w trudnych chwilach

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią i pije kawę. Fanki są oburzone, a my wyjaśniamy, czy to błąd

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości