Prowadzący kolędowo odśpiewali komentarze widzów. "Dzień Dobry jak rodzina, w której nikt się nie spina"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Komentarze kolęda
Komentarze kolędaDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Gospodarze Dzień Dobry TVN niejednokrotnie zaskakiwali widzów swoimi talentami. W przedświąteczną niedzielę, by wprowadzić wszystkich w bożonarodzeniową atmosferę, wspólnie kolędowali, popisując się umiejętnościami wokalnymi. Krzysztof Skórzyński chwycił za gitarę, a Małgosia Ohme i Damian Michałowski wyśpiewywali pełnym głosem życzenia od widzów. Posłuchajcie, jak wypadli.

Prowadzący śpiewają w Dzień Dobry TVN

Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego gospodarze Dzień Dobry TVN zabrali się dziś za wspólne kolędowanie. Krzysztof Skórzyński przygrywał na gitarze, a Damian Michałowski, Paulina Krupińska i Małgorzata Ohme wyśpiewywali życzenia w rytmie "Przybieżeli do Betlejem". Jak się okazuje, dziennikarze mają niemały talent wokalny, co udowodnili, czytając do znanej melodii komentarze naszych widzów umieszczone na Facebooku.

W pewnym momencie Krzysztof, Małgorzata i Damian zaśpiewali kolędę z życzeniami dla niedzielnych prowadzących – Marcina Prokopa i Doroty Wellman, a także Andrzeja Polana, który tego dnia przygotowywał świąteczne potrawy.

- Dzień Dobry jak rodzina, w której nikt się nie spina. Życzy wam: Wesołych świąt! – odśpiewali na kanapach dziennikarze.

Kolęda Dzień Dobry TVN

To nie jest pierwszy raz, gdy prowadzący nasz program mogli popisać się swoimi wokalnymi umiejętnościami. Ponad dekadę temu gospodarze Dzień Dobry TVN zaśpiewali wspólnie kolędę, w zeszłym roku pojawiła się jej nowa interpretacja, a w tym - powstała odświeżona wersja z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz Krzysztofa Skórzyńskiego. W klimatycznym teledysku nie zabrakło też m.in. Mikołaja Reya, Sandy Hajduk-Popińskiej i Darii Ładochy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Pozostałe wiadomości