Gwiazdy

"Jak dwie krople wody". Oto polskie i zagraniczne gwiazdy, które wyglądają niemal identycznie

Gwiazdy

Podobne rysy twarzy, ten sam kolor włosów i odpowiednie ustawienie do zdjęć na Instagram. Patrząc na niektóre gwiazdy w mediach społecznościowych, zastanawiamy się "która z nich jest którą?". Inspiracja, czy celowe upodobnienie? Przedstawiamy najciekawsze podobieństwa polskich gwiazd do tych, które znamy z amerykańskiego show-biznesu.

Być jak Kim Kardashian

Wygląd Kim Kardashian już od wielu lat jest komentowany przez media na całym świecie. Amerykańska celebrytka słynie nie tylko ze "specyficznej", bądź nienaturalnej figury, ale także z zamiłowania do medycyny estetycznej. Dodatkiem do tego wszystkiego jest makijaż, którego zrobienie (jak wiadomo z niektórych źródeł) zajmuje nawet do kilku godzin.

Perfekcja Kim sprawiła, że gwiazdy (także polskie) inspirują się jej wyglądem. Do najczęściej porównywanych jest m.in. Natalia Siwiec , która za sprawą make-up'u "a'la Kim", wykonanego przez Magdę Pieczonkę wyglądała niezwykle podobnie.

Tak samo jest w przypadku prowadzącej program "Hotel Paradise", Klaudii El Dursi. Modelka już od jakiegoś czasu jest porównywana do amerykańskiej influencerki, również z powodu podobnej karnacji skóry.

"Hi Ariana"

Właśnie takie komentarze możemy przeczytać pod zdjęciami udostępnianymi przez polską wokalistkę, Honoratę Skarbek. Długie, brązowe włosy, idealne brwi, ciemna oprawa oczu i brzoskwiniowy kolor ust.

Honka, która w ostatnim czasie nieco zmieniła swój wizerunek, wygląda niemal jak piosenkarka Ariana Grande. Jak widać, obie mają również słabość do dziewczęcych dodatków - tiulu i ozdób doklejanych do rzęs.

Klaudia czy Kendall?

Obie niezwykle piękne, zdolne i zdecydowanie - podobne. Patrząc na media społecznościowe Klaudii Halejcio i Kendall Jenner można by stwierdzić, że Panie są ze sobą spokrewnione. Cech wspólnych w wyglądzie jest tyle, że ciężko byłoby znaleźć taką, która je różni.

Jak Kendall Jenner ? piękna!

- piszą obserwatorzy Klaudii pod zdjęciem.

Monika Chojdak - polska sobowtór Jennifer Lopez. Zauważyła ją sama gwiazda!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości