Gwiazdy

Piotr Kraśko chwali się wyczynem 6-letniej córki. "Lara była bardzo dzielna"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Piotr Kraśko

Piotr Kraśko jest niezwykle dumny ze swojej 6-letniej córki. Lara po raz pierwszy w życiu wzięła udział w zawodach jazdy konnej i po udanym występie pozuje do zdjęć z pucharem w ręku. Dziewczynka kultywuje wielopokoleniową tradycję rodzinną. - Najmłodsza z rodzeństwa w czwartym pokoleniu zawodników - zachwyca się dziennikarz.

Piotr Kraśko zachwala umiejętności jeździeckie 6-letniej córki

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko wychowują troje dzieci: 15-letniego Konstantego, 13-letniego Aleksandra i 6-letnią Larę. Synowie popularnej pary już od dawna realizują jeździecką pasję. Starszy z nich w 2020 roku został powołany przez Polski Związek Jeździecki do Narodowej Kadry Młodzieżowej. Nastolatek ma już za sobą zwycięstwo w Mistrzostwach Polski oraz udział w Mistrzostwach Europy.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Teraz nadszedł czas, by przekazywane z pokolenia na pokolenie umiejętności szlifowała pod okiem członków rodziny najmłodsza pociecha dziennikarza. Lara dosiadła kucyka Pierota, na którym jeździł kiedyś jej starszy brat i wystartowała po raz pierwszy w zawodach.

Dumni rodzice opublikowali na Instagramie zdjęcia ze sportowego debiutu córki i docenili osiągnięcie sześciolatki.

- Brawo Lara. Najmłodsza z rodzeństwa w czwartym pokoleniu zawodników i jeźdźców przejechała swój pierwszy mini-konkurs. I rumak jaki wspaniały - pierwszy koń starszego brata - czytamy we wpisie Piotra Kraśki.

Gałkowo 2022 - zawody jeździeckie dla dzieci i młodzieży

Od 27 do 29 maja w Stadninie Koni Ferensteinów odbywały się zawody jeździeckie dla dzieci i młodzieży. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w Gałkowie, podczas którego mali sportowcy rywalizowali w kilkudziesięciu konkurencjach.

Pieczę nad konkursem trzymała zarządzająca stadniną żona Piotra Kraśki. Karolina Ferenstein-Kraśko była podekscytowana zarówno całym eventem, jak i osiągnięciami córki.

- W ten weekend Gałkowo zmieniło się w królestwo do lat osiemnastu. (...) Pierwszy start mojej córki w konkursie zabawowym z asystą mamy u boku, ale i tak było mnóstwo emocji. (...) Lara była bardzo dzielna - doceniła mama sześciolatki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości