Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel po raz pierwszy pokazała twarze dzieci. "Jak pięknie i wzruszająco"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Paulina Krupińska

Paulina Krupińska-Karpiel chroni prywatność dzieci i nie pokazuje ich wizerunku w mediach społecznościowych. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Z okazji Dnia Matki opublikowała urocze zdjęcie z maluchami, na którym po raz pierwszy widać ich twarze. - Czuję ogromną wdzięczność, że było mi dane zostać mamą - napisała prezenterka Dzień Dobry TVN.

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała twarze dzieci

Paulina Krupińska-Karpiel wychowuje dwoje dzieci - siedmioletnią Antoninę oraz pięcioletniego Jędrzeja. Popularna mama aktywnie działa w mediach społecznościowych, jednak stroni od nadmiernego pokazywania życia prywatnego. Do tej pory unikała m.in. kadrów, na których byłoby widać twarze jej pociech.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Fotografia, którą Paulina Krupińska-Karpiel wstawiła z okazji Dnia Matki na Instagram, zdradza jednak nieco więcej. Archiwalne ujęcie przedstawia szczęśliwą gwiazdę w towarzystwie zaledwie dwudniowego Jędrusia i nachylającej się nad noworodkiem dwuletniej Antosi.

Ten rodzinny obrazek skradł serca internautów. - Jak pięknie i wzruszająco - czytamy w komentarzach.

Paulina Krupińska-Karpiel wspomina o kobietach, które nie mogą mieć dzieci

Dzień Matki jest dla Pauliny Krupińskiej-Karpiel wyjątkowym świętem. Prowadząca Dzień Dobry TVN zamieściła na Instagramie wpis, w którym nie tylko wyraziła wdzięczność za możliwość spełniania się w roli mamy, lecz także pochyliła się nad wszystkimi kobietami, które tego marzenia nie mogą ziścić.

- Dzisiaj czuję ogromną wdzięczność, że było mi dane zostać mamą, a zarazem współodczuwam ból innych kobiet. Wiem, że ludzkie losy są różne i dlatego zawsze w dniu tego święta myślę o Was kochane… Dla mnie jesteście największymi bohaterkami i każdą z Was przytulam dzisiaj do serca - wyznała prezenterka.

Fani docenili wzruszający wpis gwiazdy. - Ja dziękuję za Twoje słowa, bo dziś nie każdy świętuje w sensie osobistym. Nie każda z nas zostanie Mamą z różnych powodów i przeciwności losu. Ale to, że nie jest się Mamą, nie czyni nikogo mniej wyjątkowym czy wartościowym - stwierdziła internautka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości