Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny syna. "Tort i prezent czekają"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający post. Z okazji dwunastych urodzin syna gwiazda podzieliła się z fanami refleksją na temat macierzyństwa. Zapewniła też, że ważny jubileusz zostanie uczczony w wyjątkowy sposób.

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny syna

Małgorzata Rozenek-Majdan jest szczęśliwą mamą trzech chłopców. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami spostrzeżeniami dotyczącymi rodzicielstwa i regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia swoich pociech. Nie dziwi zatem fakt, że ważna rodzinna uroczystość skłoniła ją do opublikowania chwytającego za serce postu.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- 12 lat temu na świat przyszedł na świat mój drugi syn Tadeusz. Utwierdzając mnie w przekonaniu, że macierzyństwo to najpiękniejsze, co mogło mnie spotkać. Jestem z Ciebie bardzo dumna Tadeusz i bardzo Cię kocham. Tort i prezent czekają - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim instagramowym profilu.

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan skończył 12 lat

Wyjątkowy post Małgorzaty Rozenek-Majdan nie umknął uwadze internautów. Wpis opatrzony zdjęciami jubilata doczekał się wielu pozytywnych komentarzy. Nie zabrakło pełnych serdeczności życzeń, ale i słów uznania skierowanych pod adresem dumnej mamy.

- "Szczęścia", "Tadziu, spełnienia marzeń", "Najlepszości dla przystojniaka", "Rośnij zdrowy i szczęśliwy. O resztę zadbają Twoi Rodzice", "Wszystkiego, co najlepsze. Widać, że tworzycie wspaniałą, ciepłą rodzinę", "Zdrowia, spełnienia marzeń i sto lat" - pisali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości