Małgorzata Rozenek-Majdan ma niezwykły prezent na 50. urodziny Radosława. "Będzie grubo"

Radosław Majdan
Radosław Majdan świętuje 50. urodziny
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
10 maja Radosław Majdan skończy 50 lat. Z tej okazji Małgorzata Rozenek-Majdan zamierza spełnić jedno z jego największych marzeń. Popularna para nie czekała z realizacją planu aż do dnia urodzin. - Zaczynamy świętować - oznajmił solenizant na kilka dni przed właściwą datą.

Radosław Majdan celebruje 50. urodziny

Od połowy maja do połowy czerwca Majdanowie przeżywają istny maraton imprezowy. Urodziny w tym czasie obchodzą kolejno wszyscy mieszkańcy domu: 10 maja - Radosław, 24 maja - najstarszy z dzieci Tadeusz, 1 czerwca - Małgorzata, 4 czerwca - Stanisław i 10 czerwca najmłodszy członek rodziny - Henryk.

Nic dziwnego, że dla popularnej familii okres ten jest porównywalny do świąt Bożego Narodzenia. Małgorzata Rozenek-Majdan celebruje go bowiem z dokładnie taką samą starannością i przywiązuje ogromną wagę do odpowiedniej oprawy tego typu wydarzeń. W tym roku obchodzenie urodzin bliskich przybrało szczególne znaczenie, ponieważ rozpoczyna je huczne wydarzenie: okrągłe urodziny Radosława Majdana. Były bramkarz kończy 50 lat.

Urodziny gwiazd

Źródło: Dzień Dobry TVN
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny

Choć do 10 maja pozostało jeszcze kilka dni, Radosław oznajmił internautom, że nie zamierza czekać z zabawą. - Zaczynamy z Małgorzatą świętować moje urodziny. Będzie grubo - zapowiedział sportowiec i opublikował na Instagramie zdjęcie z żoną. Tę samą fotografię zamieściła na swoim profilu Małgorzata Rozenek. - Miami, przybywamy! - napisała.

Małgorzata Rozenek w Miami

Radosław Majdan w Stanach Zjednoczonych ma spełnić swoje marzenie - spotkać się z kierowcą wyścigowym Lewisem Hamiltonem.

- Z samego rana wylatujemy do Miami. Radosław obchodzi swoje okrągłe urodziny, a my kochamy Formułę 1. Tak jak niektórzy zdobywają koronę świata, to my chcemy zdobyć różne tory, na których Formuła 1 się odbywa. I dlatego w ramach prezentu zabieram mojego męża na wyścig Formuły 1, i na spotkanie z Lewisem Hamiltonem, którego uwielbiamy - wyjawiła Rozenek w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl.

Jak gwiazda zamierza spędzić zbliżające się urodziny najmłodszego syna Henryka? - Muszę otrząsnąć się z urodzin mojego męża, gdzie lecimy na kilka dni, ponieważ nie chcemy zostawiać dzieci na długo, więc prawie tyle ile jesteśmy w podróży, tyle będziemy na miejscu. To będzie szybki wyjazd jak na zmianę stref geograficznych. Ale prosto z lotniska jedziemy na imprezę i na spotkanie z przyjaciółmi. Dopiero wtedy zacznę planować urodziny reszty rodziny. Po drodze przed Henrykiem jest Tadeusz, później jestem ja, później jest Stasio i dopiero potem jest Henryk - oznajmiła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości