Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała dwójkę najmłodszych dzieci. "Cudowny czas z rodziną"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybrała się w weekend na wycieczkę poza stolicę. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcie z wyjazdu w towarzystwie dzieci. Fani twierdzą, że najmłodsza córka jest do niej niezwykle podobna.

Dzieci Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski zawsze marzyli o dużej rodzinie, dlatego też zdecydowali się na piątkę dzieci. Antek urodził się w 1989 roku, Jan w 1992, Julia w 1999, Marcelina w 2002, natomiast Ksawery w 2007 roku. Po śmierci aktora, artystka sama wychowuje te pociechy, które nie osiągnęły jeszcze pełnoletności. Cały czas łączy to z pracą zawodową.

- Zawsze starałam się być dobrze zorganizowana w domu, a rodzina i moje dzieci zawsze były dla mnie priorytetem. Starałam się tak organizować swoje życie, żeby to wszystko pogodzić, bo praca też była dla mnie bardzo ważna, a kiedyś nawet najważniejsza. Było tak do momentu, gdy pojawiły się dzieci, potem ten ciężar troszeczkę się rozłożył - mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w "Siódma 9".

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z dziećmi na Instagramie

Aktorka od pewnego czasu niezwykle aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Namówiły ją do tego pociechy, które pokazały jej jak działa to medium społecznościowe i zachęciły do założenia profilu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieszcza tam fotografie z codziennego życia i wspólnych chwil z rodziną. W niedzielę 29 maja zdradziła, że wybrała się z dwójką swoich najmłodszych dzieci na wycieczkę poza Warszawę. Przy okazji pokazała zdjęcie z Marceliną i Ksawerym.

- Niedziela w Kazimierzu Dolnym #kazimierzdolny - napisała na Instagramie.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów. Czytamy: "Rewelacyjnie, cudownie", "Piękne te Pani słoneczka", "Najlepszy czas dla nas matek, to ten z naszymi kochanymi dziećmi. Chwilo trwaj", "Piękna rodzinka", "Ale córcia podobna do mamy" czy "Cudowny czas z rodziną".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Jan Kucharzyk/East News

Pozostałe wiadomości