Gwiazdy

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak na premierze "Hawkeye". Aktorka olśniła swoją kreacją

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd?

Sukcesy Polaków w Hollywood są dla nas powodem do dumy. Piotr Adamczyk u boku światowej sławy gwiazd zagrał w nowej produkcji Marvela pt. "Hawkeye". Aktor wraz ze swoją żoną Karoliną Szymczak pojawił się na premierze serialu. Jego ukochana brylowała na czerwonym dywanie.

Piotr Adamczyk zagrał w produkcji Marvela

Piotr Adamczyk znalazł się w obsadzie serialu "Hawkeye", czyli "Sokole oko". To czwarty projekt serialowy z uniwersum Marvela. Opowiada o losach jednego z głównych członków ekipy Avengersów. Tytułową rolę gra Jeremy Renner.

Występ w amerykańskiej produkcji to dla Adamczyka wielkie wyróżnienie. Niedawno w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN przyznał, że przeżywa wielką życiową przygodę, ponieważ może pracować z najlepszymi w branży filmowej.

W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera "Hawkeye", na której nie mogło zabraknąć Piotra i jego ukochanej Karoliny. Para pięknie prezentowała się na czerwonym dywanie, jednak to żona Adamczyka skradła show. Jej błyszcząca kreacja przyciągnęła uwagę fotoreporterów.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak na premierze "Hawkeye"

Karolina Szymczak jest bardzo dumna z aktorskich osiągnięć swojego męża. W mediach społecznościowych relacjonowała, co działo się na premierze.

- Niewątpliwie wsparcie dają sobie Piotr Adamczyk i jego ukochana Karolina Szymczak. Żona aktora pokazała zdjęcia i filmy z premiery serialu "Hawkeye", czyli nowej produkcji Marvela. Adamczyk wciela się w rosyjskiego gangstera, ale on sam ma do tego ogromny dystans. Jakiś czas temu robiłam z nim wywiad dla Dzień Dobry TVN i powiedział, żeby nie spodziewać się po tej roli zbyt wiele - przyznała Sandra Hajduk-Popińska.

- Jednak z odsieczą przybywa jego ukochana, która podzieliła się materiałami zza kulis i napisała coś zupełnie odwrotnego. Nie wiem, co miała na myśli, czy jednak rola Piotra jest większa, niż myślimy, może Piotr szykuje kolejną produkcję w Hollywood? - zastanawiała się nasza dziennikarka.

Zarówno Piotr, jak i Karolina, odnoszą sukcesy za granicą. Szymczak również gra w hollywoodzkiej produkcji u boku Brata Pitta. Premiera filmu z jej udziałem prawdopodobnie odbędzie się pod koniec przyszłego roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości