Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones świętują 21. rocznicę ślubu

Dzień Dobry TVN
Co nowego w świecie gwiazd?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones 21 lat temu złożyli sobie małżeńską przysięgę. Z okazji rocznicy aktor pokusił się o małą niespodziankę. W mediach społecznościowych opublikował wzruszający filmik.

Michael Douglas i Catherine Zetę-Jones - historia miłości

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones poznali się na jednej  z branżowych imprez. Początek znajomości nie zwiastował sukcesu, dziś para jest w długoletnim związku, który przetrwał kryzysy.

- Antonio Banderas i Melanie Griffith poznali ich na jednej z imprez po premierze. Michael chciał zabłysnąć podrywem i powiedział do Catherine Zeta-Jones: "kochana, czuję, że będę ojcem twoich dzieci". Ona powiedziała: "czuję, że ten wieczór musi się już skończyć". Potem wysłał jej kwiaty i przeprosiny. Skończyło się pięknym małżeństwem – opowiadała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Michael Douglas i Catherine Zetę-Jones obchodzą 21. rocznicę ślubu

Z okazji rocznicy aktor opublikował na Instagramie chwytający za serce filmik, który sam zmontował. Na nagraniu zobaczyć możemy wspólne fotografie pary, zdjęcia z ich ślubu i wyjść na oficjalne imprezy, a także kadry z wyjazdów. Gwiazdor pokusił się także o romantyczny komentarz. - Kobieto mojego życia, dziękuję Ci za te 21 lat – wyznał.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości