Gwiazdy

Metamorfoza Pawła Deląga. Aktor pokazał zdjęcia sprzed lat. "Z sympatią patrzę na tego młodego człowieka"

Gwiazdy

Paweł Deląg od lat zaliczany jest do grona najprzystojniejszych polskich aktorów. Ostatnio artysta postanowił wrócić wspomnieniami do przeszłości i pokazać zdjęcia z młodych lat. Jak się zmienił?

Metamorfoza Pawła Deląga

Paweł Deląg zadebiutował na deskach teatralnych w 1993 roku w spektaklu "Na szkle malowane" w reżyserii Krystyny Jandy i w tym samym roku po raz pierwszy wystąpił na wielkim ekranie w filmie Stevena Spielberga pt. "Lista Schindlera". Główną rolę zagrał już rok później w "Śmierci w płytkiej wodzie". Miał wówczas zaledwie 23 lata.

Szybko zwrócił na siebie uwagę twórców i w kolejnych latach zachwycał w takich produkcjach, jak "Młode wilki", "Kiler", "Chłopaki nie płaczą", "Quo Vadis?" czy "Ja wam pokażę!". W 2001 roku otrzymał nawet nagrodę Teleamor dla najseksowniejszego aktora. Jego uroda ujęła miliony Polek, jednak przez to, że ubrano go w kostium amanta, nie mógł odnaleźć własnej drogi zawodowej. Wówczas postawił na karierę międzynarodową.

- Znam trzy języki: francuski, angielski i rosyjski. Musiałem grać jeszcze po niemiecku, łacinie i po grecku. To była przygoda. Zresztą zakochałem się w łacinie, to jak najpiękniejsza partytura, ma swój rytm, dźwięk. Wspaniała. Języki są kluczem – dlatego Europa. Mam swojego agenta w Niemczech, we Francji, w Moskwie, oczywiście w Polsce. Najwięcej pracy ma mój agent we Francji i Rosji - mówił w wywiadzie dla "Imperium Kobiet".

Paweł Deląg w przeszłości

Paweł Deląg jest obecnie zaangażowany zarówno w polskie, jak i zagraniczne produkcje, a jego kariera cały czas się rozwija. Z nostalgią wraca jednak wspomnieniami do czasów, gdy dopiero zaczynał. W swoich mediach społecznościowych publikuje zdjęcia sprzed lat, na których doskonale widać, jak się zmienił. Chętnie mówi też o podejmowanych przez siebie decyzjach.

- Z sympatią patrzę na tego młodego człowieka. Pewnie wiele można było inaczej, lepiej , ale ten starszy o to wszystko, co ten młody jeszcze nie wiedział, może dziś fajne historie (filmy, scenariusze, role) dzięki temu opowiadać i to jest mega dobre - pisał na Instagramie.

Trzeba przyznać, że aktor zdumiewał swoją urodą. Dorota Wellman jego wizerunek sprzed lat podsumowała jednym słowem: "Księciunio". Choć widać, że znacznie się zmienił, wiele fanek twierdzi, że jest jak wino - im starszy, tym lepszy. Wy również tak uważacie?

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości