Gwiazdy

Paulina Smaszcz o wyjątkowej relacji. "Ta miłość trwa i trwa mocno i niezmiennie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Paulina Smaszcz na Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie z tajemniczą dziewczyną. Fotografię opatrzyła wzruszającymi słowami. Fani: "Cudowne dziewczyny i przepiękna relacja".

Paulina Smaszcz – droga do szczęścia

Paulina Smaszcz w ostatnich latach musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Jak wielokrotnie podkreślała, w drodze do szczęścia pomagali jej najważniejsi ludzie, czyli dzieci, przyjaciele i kobiety, które inspirowały do działania.

- Moi przyjaciele są moim skarbem, moje dzieci moim życiowym azymutem, moje kobiety napędem do działania, bo jest tyle do zrobienia i tak wielu ludziom trzeba pomóc. Nie urodziłam się silna. Mój pancerz zbudowały złe doświadczenia i źli ludzie, moje błędy i wyciągnięte z nich lekcje pokory – pisała jakiś czas temu na Instagramie Paulina.

Niedawno Paulina zamieściła w sieci wspólne zdjęcie z dziewczyną o imieniu Solcia i pokusiła się o osobiste wyznanie. Jak przyznała, mimo upływu lat miłość niezmiennie trwa.

Ta miłość trwa i trwa mocno i niezmiennie. Moja córeczka, moja przyjaciółka, moje schronienie, moja opoka, moje słoneczko, moja radość, moja Solcia

Fani zachwyceni pięknym widokiem

Pod zdjęciem Pauliny natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani zachwyceni byli relacją, jaka łączy panie. Jak przyznali, w dzisiejszych czasach jest to rzadko spotykany widok, dlatego tak istotne jest, aby dbać o kontakt z bliskimi nam ludźmi. Niektórzy dopytywali się także, kim jest Solcia.

- "Cudowny widok", "Zazdroszczę Solci", "Świetny duecik", "Cudowne dziewczyny i przepiękna relacja. Mieć swojego człowieka to jest Skarb", "Kto to jest Solcia? - pisali fani.

Zobacz wideo:

Czy matka i córka mogą się przyjaźnić?
Czy matka i córka mogą się przyjaźnić? Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości