Gwiazdy

"Dzięki Ola". Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała post Aleksandry Kwaśniewskiej o macierzyństwie

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska jest jedną z prowadzących "Miasto kobiet". W trzecim odcinku poruszony był temat pań, które świadomie nie chcą mieć dzieci. Ola za pośrednictwem mediów społecznościowych, podziękowała widzom za niezwykły odzew po programie. Na jej post zareagowała także Agnieszka Woźniak-Starak.

Aleksandra Kwaśniewska o macierzyństwie

Aleksandra Kwaśniewska od lat konsekwentnie powtarza, że nie ma w sobie instynktu macierzyńskiego i nie zamierza mieć dzieci. O kobietach, które myślą tak samo celebrytka rozmawiała z gośćmi zaproszonymi do programu "Miasto kobiet", które niedawno wróciło na antenę stacji TVN7.

Temat świadomej bezdzietności mocno poruszył widzów programu, jak i internautów. W najnowszym wpisie na Instagramie - ozdobionym osobliwym zdjęciem - celebrytka podziękowała za niezwykły odzew i wiadomości, które otrzymała po emisji. - Cieszy mnie, że poruszyłyśmy temat, który okazał się tak bardzo dla Was ważny, ale zasmuca poziom braku zrozumienia, z którym musicie się mierzyć - napisała. Aleksandra Kwaśniewska ma nadzieję, że właśnie dzięki takim programom, jak "Miasto kobiet", temat świadomej bezdzietności w końcu uda się znormalizować i uświadomić innym, że z pozoru niewinne pytania o dzieci - tak naprawdę bardzo ranią. - Szanujmy nawzajem nasze decyzje, wspierajmy je i nie narzucajmy innym własnego scenariusza na szczęście - dodała.

Fani Aleksandry Kwaśniewskiej o wpisie celebrytki

Wpis celebrytki spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Komentujący podkreślali, że każdy z nas ma prawo do wyboru i nie powinniśmy nikomu nic narzucać. - Szanuję wybory tych, którzy chcą mieć dzieci 1, 2, 5 i więcej, ich wybór, dlatego chcę, aby inni szanowali nasz świadomy wybór bezdzietności i też jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi - napisała jedna z internautek.

Inne panie dziękowały autorom programu za poruszenie tak ważnego i trudnego tematu. Na post Oli Kwaśniewskiej zareagowała także Agnieszka Woźniak-Starak, która wyznała: - Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze, czy komuś się to podoba, czy nie. Dzięki Ola!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jak się zmieniło "Miasto kobiet"?

Jak się zmieniło „Miasto kobiet”?
Jak się zmieniło „Miasto kobiet”? Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości