Gwiazdy

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos. Jej wypowiedź będzie inspiracją dla wielu osób

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po ogłoszeniu rozstania unikali komentowania swojej decyzji. Gdy jednak na ich profilach w mediach społecznościowych zawrzało od postów fanów, głos postanowiła zabrać Iza.

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się

Iza i Kamil jako jedyne małżeństwo 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się na kontynuację związku. Jakiś czas po tym, gdy wyłączono kamery i zgasły światła, zdecydowali się na wspólne zamieszkanie. W praktyce oznaczało to, że Kamil miał przeprowadzić się z rodzinnej Dębicy do Bytomia, gdzie mieszka Iza. Tam też znajduje się jej salon fryzjerski, który, jak sama podkreśla, jest dla niej jak dziecko.

O swoich planach para opowiadała w Dzień Dobry Wakacje. Jednak wraz z zakończeniem lata nastał kres ich związku. Decyzję o rozstaniu przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednocześnie prosząc o uszanowanie ich prywatności. To jednak nie powstrzymało fali komentarzy i domysłów na temat ewentualnych przyczyn rozpadu ich małżeństwa.

- Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważną decyzję - napisała Iza. - Mając nadzieję, że zmieni twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy z Kamilem decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy, nie wyszło - oświadczyła.

Izabela Juszczak o rozstaniu z mężem

Na instagramowym profilu Izy pojawiło się piękne czarno-białe zdjęcie. Bohaterka programu "Slub od pierwszego wejrzenia" zachwyca na nim piękną fryzurą oraz perfekcyjnym makijażem. Fotografię opatrzyła wymownym wpisem.

Szczęście się nie kończy, ono tylko ulega zmianom - zacytowała francuską pisarkę Lolitę Pille. - Walczcie o siebie każdego dnia - dodała.

Choć związek Izy i Kamila nie przetrwał próby czasu, to eksperci ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają na koncie niemałe sukcesy. Bez wątpienia są nimi dwa szczęśliwe małżeństwa: Anity i Adriana oraz Agnieszki i Wojtka. Ciekawym zwrotem akcji jest również relacja Laury i Karola, którzy w programie nie zostali sobie przypisani, jednak znaleźli wspólne szczęście po zakończeniu show.

Zobacz wideo: Ach, co to był za ślub

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Artur Barbarowski / East NEws

Pozostałe wiadomości