Gwiazdy

Wybrano najseksowniejszego mężczyznę świata 2021 roku. Zgadzacie się z tym werdyktem?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Sabina
Zięba
TVN/Walt DisneyPaul Rudd

Po raz kolejny magazyn "People" wybrał najseksowniejszego mężczyznę. Tym razem został nim Paul Rudd, co ucieszyło miliony fanek na całym świecie. Kim jest tegoroczny zwycięzca rankingu?

Ranking "People". Najseksowniejszy mężczyzna 2021

Już od 1985 roku magazyn "People" cyklicznie przyznaje tytuł "Najseksowniejszego żyjącego mężczyzny". Pierwszym wyróżnionym był Mel Gibson. W kolejnych latach faworytami zostawali głównie aktorzy oraz muzycy, jednak zdarzali się również politycy, gdyż w 1988 roku pismo umieściło na okładce Johna F. Kennedy'ego Jr.

Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVN

Co roku laureat jest wybierany nie tylko na podstawie wyglądu, ale również charakteru, działalności dobroczynnej oraz wpływu na świat. Jedynie czterem mężczyznom udało się znaleźć na pierwszym miejscu dwukrotnie. Byli to aktorzy Brad Pitt, George Clooney, Johnny Depp i Richard Gere.

Kim jest Paul Rudd?

Tym razem najseksowniejszym mężczyzną 2021 roku został Paul Rudd. To aktor, który znany jest m.in. z takich dzieł, jak "Wpadka", "40 lat minęło", "Stary, kocham cię", "40-letni prawiczek", "Kolacja dla palantów", "Clueless" czy "Ant-Man". Pojawił się on również w kultowym serialu "Friends", gdzie grał partnera, a potem męża, Phoebe (w tej roli Lisa Kudrow). Wiele fanów kultowego sitcomu zauważa, że aktor od czasów lat 90. niewiele się zmienił. Choć ma 52 lata nadal zaskakuje nieco chłopięcą urodą. Jest jednak niezwykle skromny i nie wierzy, że zasługuje na to wyróżnienie.

- Mam wystarczająco dużo świadomości, by wiedzieć, że kiedy ludzie usłyszą, że zostałem wybrany, powiedzą: "Co?!". To nie jest fałszywa pokora. Jest bardzo wielu ludzi, którzy powinni otrzymać ten tytuł przede mną - wyznał Paul Rudd w "People".

Pomimo swojego statusu gwiazdy, Rudd twierdzi, że najbardziej szczęśliwy jest w domu ze swoją żoną Julie (z którą jest już od 18 lat), a także ich dziećmi: 17-letnim Jackiem i 12-letnią Darby. Jego partnerka była jedyną osobą, której powiedział przed czasem o wyróżnieniu. Zdradził, że była oszołomiona, a potem stwierdziła, że to najlepszy możliwy wybór.

Patrzę na siebie w kategoriach męża i ojca. Kiedy nie pracuję, po prostu spędzam czas z rodziną. To właśnie lubię najbardziej

Artysta zdradził także, że przyjaciele zapewne będą się z niego nabijać, jednak uważa, że właśnie od tego są. Poza tym żartobliwie stwierdził, że po uzyskaniu tytułu "Najseksowniejszego mężczyzny świata" jego życie diametralnie się zmieni.

- Mam nadzieję, że w końcu zostanę zaproszony na niektóre z tych seksownych kolacji z Clooneyem, Pittem i B. Jordanem. I myślę, że będę bywał na zdecydowanie większej liczbie jachtów. Cieszę się, że będę mógł poszerzyć swoje żeglarskie umiejętności - dodał Paul Rudd.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Walt Disney

Pozostałe wiadomości