Gwiazdy

Partnerka Żory Korolyova pożegnała ukochanego w dniu pogrzebu. "Odprowadziłam cię najlepiej, jak umiałam"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Żora Korolyov

Ewelina Bator, partnerka Żory Korolyova opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający post. W dniu pogrzebu tancerza pożegnała ukochanego publikując wspólne czarno-białe zdjęcie. - Dziękuję Ci za siłę, którą mi dałeś - napisała.

Ostatnie pożegnanie Żory Korolyova

Śmierć Żory poruszyła wszystkich, na tę wiadomość nikt nie był przygotowany. 34-letni tancerz niespodziewanie odszedł 21 grudnia 2021 roku. Smutną informację przekazała w sieci jego partnerka – Ewelina Bator. Ostatnie pożegnanie tancerza odbyło się 5 stycznia 2022 roku o godz. 13.30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. Po mszy Żora został pochowany na Cmentarzu Północnym.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Na pogrzebie pojawiła się rodzina, przyjaciele oraz znajomi tancerze m.in. Ewa Szabatin, Jacek Jeschke, Rafał Maserak. Przyczyny śmierci gwiazdora znanego z "Tańca z gwiazdami" bada warszawska prokuratura, do której wpłynęły już wyniki sekcji zwłok.

Wzruszający post partnerki Żory Korolyova

Tuż po pogrzebie Ewelina Bator zamieściła w sieci archiwalne zdjęcie z ukochanym. Partnerka Żory wróciła wspomnieniami do starych czasów, a romantyczny kadr opatrzyła pięknymi słowami.

Kochanie moje! Odprowadziłam Ciebie najlepiej jak umiałam! Kocham Cię i jesteś z Nami! Dziękuję Ci za siłę, którą mi dałeś! Do zobaczenia

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci okazali Ewelinie i rodzinie dużo wsparcia.

"Odprowadziłaś najpiękniej i tyle serc było dziś z Wami w modlitwie" – napisała aktorka Olga Kalicka. "Życzę wam dużo siły. Serce się kraje", "Dużo siły dla Ciebie! Rzadko spotkać taką miłość i uczucie, jakie było pomiędzy wami" - czytamy pod zdjęciem.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości