Gwiazdy

Andrzej Piaseczny świętuje podwójne urodziny z mamą. "Największe szczęście"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Początek nowego roku w kalendarzu to ważny moment dla Andrzeja Piasecznego i jego mamy. W pierwszym tygodniu stycznia oboje obchodzą urodziny. Artysta zadbał o to, by podwójna uroczystość pozostała niezapomniana. Rodzinnym kadrem upamiętniającym urodzinowe przyjęcie podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Andrzej Piaseczny i jego mama świętują urodziny

Kolejny rok w kalendarzu rozpoczął się dla Andrzeja Piasecznego i jego mamy wyjątkową uroczystością. Pani Alicja Piaseczna 4 stycznia br. obchodziła 84. urodziny, natomiast muzyk 6 stycznia br. skończy 51 lat. Z tej okazji na instagramowym profilu artysty pojawiło się zdjęcie, na którym dumny syn zapozował u boku ukochanej rodzicielki, trzymając w dłoni urodzinowy tort.

- Mimo wszystkich przeciwności losu, poprzedni rok nie był taki zły. Największe szczęście, że znów możemy świętować nasze wspólne urodziny. Mamo, kochamy Cię najpiękniej z całego serca. Sto lat i jeszcze więcej- napisał Andrzej Piaseczny pod fotografią.

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Nie jest tajemnicą, że artysta jest bardzo związany ze swoją mamą. W 2019 roku rodzinny duet wystąpił w programie TVN "Starsza pani musi fiknąć". Mama i syn wspólnie wybrali się w podróż do Namibii, gdzie przeżywali niezapomniane, a zarazem dość ekstremalne przygody.

Fani składają życzenia muzykowi i jego mamie

Pełne miłości życzenia, które Andrzej Piaseczny skierował po adresem ukochanej mamy, natychmiast zwróciły uwagę internautów. W odpowiedzi na wzruszający post, fani z zapałem zaczęli składać muzykowi i pani Alicji szczere powinszowania.

- "Wszystkiego najlepszego dla Pana i mamy. Dużo zdrowia", "Wszystkiego, co najpiękniejsze", "Panie Andrzeju jak najlepsze życzenia urodzinowe dla Pana i mamy, dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń oraz samych radosnych chwil w gronie rodziny i znajomych", "Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, wytrwałości oraz wszelkiej pomyślności" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości