Gwiazdy

Katarzyna Zielińska podsumowała miniony rok. "2021, nie byłeś łaskawy… Smutek na sercu odbił pieczątkę"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Katarzyna Zielińska ostatecznie pozostawiła za sobą rok 2021. W mediach społecznościowych zrobiła małe podsumowanie i przyznała, że z nadzieją wkracza w nowe. "Ślę uśmiech ku pięknemu niebu".

Katarzyna Zielińska o nadziei na lepszy czas

Katarzyna Zielińska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie aktorka przebywa na Malediwach, skąd dzieli się pięknymi kadrami błękitnego nieba i lazurowej wody. Na początku nowego roku gwiazda opublikowała na Instagramie filmik z rajskiej plaży i opatrzyła go ważnym opisem. Kasia przyznała, że z nadzieją patrzy w przyszłość, licząc na to, że rok 2022 przyniesie wiele dobrego.

Ostatnie 12 miesięcy było bowiem dla aktorki bardzo emocjonalne. Życie utrudniała jej nie tylko pandemia, czy lockdown, ale także pożegnania z bliskimi. W lipcu niespodziewanie odeszła mama Katarzyny. Wówczas ogromny smutek napełnił serce aktorki, która nie mogła pogodzić się ze stratą ukochanej osoby. Mamę żegnała wzruszającymi słowami - "Mamusiu, Mamusiu, Mamuś. Od ponad tygodnia Niebo ma kolor Twoich oczu. Jest jeszcze bardziej niebieskie. Jest piękne. Szukamy Cię z Heniem i Alesiem na każdej chmurce. To takie trudne Mama. Ciężko ogarnąć głowę. Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest Ci tam dobrze. Na pewno tak jest. Spacerujesz i oddychasz pełną piersią. Tylko zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem. Miałyśmy iść na kawę do kawiarni Kalusi i na placki z wątróbką. Twoje ulubione. Ale jakoś to ogarnę. Muszę. Tylko powiedz mi, dlaczego w Niebie nie działają telefony??? Byłoby łatwiej, bo zawsze odbierałaś od nas Mamuś. Zawsze".

Nowy rok

Nowy Rok - krok w stronę zdrowia
Nowy Rok - krok w stronę zdrowia
wideo 2/4

2021, nie byłeś łaskawy… Smutek na sercu odbił pieczątkę. Ale były też piękne momenty, za które dziękuję. Doceniam. Szczególnie dziękuję za pięknych ludzi wokół. Patrzę z nadzieją w 2022. Z Zieleninową nadzieją. I ślę uśmiech ku pięknemu niebu! Motyli wokół jakby więcej

Fani wspierają Katarzynę Zielińską

Post Kasi zaciekawił fanów. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci składali serdeczne życzenia, a także podziwiali zapierające dech w piersiach widoki. Trzeba przyznać, że Malediwy i biegająca w zwiewnej sukience aktorka robią wrażenie.

- "Ale pięknie, cudownie, dziękuję za ten kawałek raju dziś bardzo mi potrzebnego", "Jeszcze więcej tych motyli życzę. Od groma. Tyle że zaliczyć je będzie trudno. I tylko takich z najpiękniejszymi skrzydłami" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości