Gwiazdy

Klaudia Halejcio zostawiła dziecko pod opieką taty. Fani: "Takie dni są bardzo potrzebne"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Klaudia Halejcio opublikowała w mediach społecznościowych post i przyznała, że oddaje córkę w ręce taty. Tym samym aktorka wygospodarowała chwilę dla siebie, by wypocząć i zregenerować siły. Co postanowiła robić w wolnym czasie?

Klaudia Halejcio wypoczywa bez dziecka

Klaudia Halejcio w czerwcu 2021 roku została mamą. Aktorka wraz z partnerem powitała na świecie córeczkę Nel. Od czasu do czasu w sieci zdradza kulisy domowego życia i pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Gwiazda szczerze opowiada o trudach i nie wstydzi się tego, że niektóre czynności są dla niej problematyczne.

- Dostawałam na przykład takie informacje, że przecież każda kobieta wie, jak się karmi. Serio? Ja nie wiedziałam i potrzebowałam wsparcia w szpitalu. Miałam fantastyczne położne, które mnie tego nauczyły. To było okupione bardzo dużym bólem, więc byłam zestresowana, bo bardzo mi zależało, żeby Nel karmić naturalnie. Pierwsze dni w szpitalu były dla mnie bardzo, bardzo trudne, zwłaszcza że miałam cesarskie cięcie i organizm był wycieńczony, i wszystko mnie bolało - wyjawiła jakiś czas temu w naszym programie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Niedawno odniosła się także do tematu dzielenia obowiązków z ukochanym. Każdej mamie należy się w końcu wolna chwila. W mediach społecznościowych aktorka opublikowała radosne zdjęcie i opatrzyła je opisem.

- Tak, tak ten uśmiech oznacza - jeszcze dosłownie chwilka i oddaje Nelusie w ręce taty. Oh, Yeah. No cóż, są i takie dani w życiu matki

Klaudia Halejcio zjednała fanów

Post Klaudii wzbudził spore zainteresowanie. Fanki przyznały w komentarzach, że podobnie jak gwiazda, ustalają z parterem dni, w których to mężczyzna przejmuje opiekę nad dzieckiem. Dzięki temu panie mogą odpocząć, załatwić swoje sprawy, spotkać się ze znajomymi lub po prostu iść spać.

- "Takie dni są bardzo potrzebne", "Oj czasami odliczam minuty", "Myślałam, że tylko ja tak mam" - pisali fani.

Jedna z internautek dopytała aktorkę, co zamierza robić w wolnym czasie i czy wybiera się "na miasto". Mama Nel nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi: "Ruszam w kimę".

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości