Gwiazdy

Anna Lewandowska w bikini sfotografowana przez córkę. Gwiazdy komentują: "Hot"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anna Lewandowska
Wojciech Olszanka/East NewsAnna Lewandowska w bikini sfotografowana przez córkę

Anna Lewandowska miała sesję fotograficzną na plaży w Malediwach. Wyjątkowe zdjęcia zrobiła jej starsza córka Klara. Pod postem posypała się lawina komplementów. Gwiazdy są pod wrażeniem nienagannej sylwetki żony kapitana reprezentacji Polski, a fani - talentu 4-letniego dziecka. "Pięknie. Klarcia zdolniacha" - czytamy w komentarzach.

Anna Lewandowska na Malediwach

Anna Lewandowska nowy rok rozpoczęła aktywnie. Powitała go wraz z mężem w Dubaju, a następnie udała się z córkami na Malediwy. Do jej instagramowej galerii trafiły już pierwsze zdjęcia z rajskiej podróży. Dowiadujemy się z nich, że obok błogiego lenistwa pod palmami jest też czas na ćwiczenia i organizowanie sportowych wyzwań dla fanów. 

- Melduję - trening #1 wykonany! Za to książka, którą planowałam przeczytać... póki co, niecałe 3 strony za mną - napisała trenerka pod jednej z fotek.

Zobacz wideo: Nowy rok

Nowy rok

Nowy Rok - krok w stronę zdrowia
Nowy Rok - krok w stronę zdrowia
wideo 2/4

Anna Lewandowska w bikini

Natomiast to najnowszy post Anny Lewandowskiej spotkał z niesamowitym odzewem. Dlaczego? Trenerka bowiem udostępniła fotografie z sesji na plaży. Do zdjęć zapozowała w żółtym bikini, a opalenizna podkreślała idealnie wyrzeźbiony brzuch. Co więcej, w opisie sportsmenka zdradziła, że autorką ujęć jest jej 4-letnia córka Klara!

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Dzień Dobry TVN

Pod postem posypała się lawina "polubień" i komentarzy. "Woooow, największa motywacja", "Kobieta rakieta", "Super wyglądasz", "Pięknie. Klarcia zdolniacha" - czytamy.

Zdjęcia skomentowały także osoby ze świata show-biznesu i kultury. "HOT" - napisała Joanna Przetakiewicz. Natomiast Monika Olejnik, Paulina Krupińska-Karpiel i Marina Łuczenko-Szczęsna dodały emotikony przedstawiające ogień i brawa.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości