Gwiazdy

Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córkę. "5 lat temu życie nabrało kolejnego najwspanialszego wymiaru"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Natalia Kukulska opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie z małą córeczką. Miała ku temu ważny powód, ponieważ dokładnie pięć lat temu na świecie pojawiła się Laura. "Niech świat da Ci córeczko to, co najlepsze! Wiem, że jeszcze ma i umie"- dodała.

Natalia Kukulska z córką

Natalia Kukulska to artystka, która rzadko dzieli się w sieci prywatnym życiem. Gwiazda pokazuje zdjęcia z koncertów, ze studia nagraniowego, a także dzieli się z fanami zawodowymi projektami. Próżno szukać w mediach społecznościowych rodzinnych zdjęć. Wokalistka chroni prywatności bliskich w tym trójki dzieci: Jana (ur. 2000), Anny (ur. 2005) i Laury (ur. 2017). Niedawno zrobiła jednak wyjątek. Z okazji urodzin najmłodszej córeczki, opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z przeszłości i opatrzyła je opisem.

5 lat temu życie nabrało kolejnego najwspanialszego wymiaru. Wymiar się powiększa i ciągle napełnia szczęściem, ma na imię Laura. Niech świat da Ci córeczko to, co najlepsze! Wiem, że jeszcze ma i umie!

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Fani składają życzenie córce Natalii Kukulskiej

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani życzyli Laurze samych wspaniałości i słodkiego życia. Internauci zauważyli także na głowie dziewczynki specyficzne loczki. Jak przyznali, rośnie druga mama. - Jakie kręciołki po mamusi" - pisali.

Do życzeń dołączyli także znajomi Natalii Kukulskiej. Głos zabrała m.in. Katarzyna Zielińska, Gabi Drzewiecka, Natalia Grosiak, Joanna Racewicz oraz Marysia Dębska. - "Laurka, pięknego życia" – napisała Katarzyna Zielińska. "Cukier" – dodała Gabi.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości